nosahosa

Kdy je/bude nejvýhodnější nákup libry?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejvýhodnější bude tehdy, kdy bude mít nejnižší hodnotu.

Další odpovědi
lota

Kdyby to někdo jistě věděl, asi by byl těžce za vodou a pochybuji, že by se o to s někým dělil.

McArthur

Pokud nespěcháš, určitě je dobré počkat na období, kdy bude ukončeno intervenční řádění České národní banky proti české koruně. Problém je, že nikdo přesně neví, kdy to vlastně bude. Dřív jak za rok ale ne.

Pokud spěcháš, tak je jedno, kdy libru koupíš. Bude-li rozdíl do 1 Kč za libru, tak Tě to nevytrhne.

nosahosa

Opravdu? Otázku jsem spíš myslel na ty, co sledují kurz…