sonnjja

Jedeme 6.9. do Egypta a zeptám se, zda mám nakoupit dolary ihned nebo ještě počkat, kurz totiž stále stoupá.

nákup dolaru v srpnu nebo v září?

Nejlepší odpověď
kropitko

Bohužel nejsem vědma,tak nevím,jak na tom bude dolar za 14 dní. Ale pokud mohu poradit,tak bych si vyměnila peníze,jak na eura,tak na dolary a pak je přeměnila na egyptské libry.

Další odpovědi
mirka151

V Egyptě je nádherně a mají tam rádi Eura ,,hezky si to užijte závidím-PŘEJI