bolak

Kdy budou ty debaty se Zemanem?

Prý jich má bejt víc, některé i bez Drahoše (to bude teda debata), můžete mi sdělit, kdo víte, který den, v kolik hodin a na které televizi ty debaty budou, včetně těch kde bude Miloš debatovat sám se sebou?

mosoj: Protože všichni už vědí jakým způsobem emzeta vede debaty. Během jedné z nich se určitě zas s něčím vytasí, jako že viděl fotku kde Drahoš houpá na klíně Heydricha a potom co to Drahoš odmítne jako nesmysl, eMZet prohlásí že ji viděl na vlastní oči!!, že ji teda nevzal sebou protože nečekal že na to přijde řeč, ale že pokud to bude nutné, Jirka je schopen to do dvou let klíďopíďo dohledat.

Nejlepší odpověď
annas

Mrkni se do odkazu. Ale chce to sledovat aktuální program.

Televizní duely Miloše Zemana a Jiřího Drahoše se odehrají 23. a 25. ledna na Primě a v České televizi.
Drahoš to potvrdil na svém twitterovém účtu.
Debatu v ČT bude moderovat místo Václava Moravce Světlana Witowská, moderace na Primě se ujme Karel Voříšek.

https://domaci­.ihned.cz/c1-66020900-debatu-zemana-a-drahose-na-ct-bude-moderovat-witowska-kandidati-na-prezidenta-se-v-ni-utkaji-pristi-ctvrtek

Televize Nova chce uspořádat debatu prezidentských kandidátů v neděli večer, Prima v úterý a Česká televize ve čtvrtek. Barrandov by ji chtěl vysílat v pondělí. ČTK to dnes sdělili mluvčí televizí a prezidenta Jiří Ovčáček.

Současný prezident Miloš Zeman potvrdil účast ve všech z nich, jeho protikandidát Jiří Drahoš trvá na účasti ve dvou debatách. Zatím jediným jejich potvrzeným duelem je debata v České televizi 25. ledna.

V odkazu jsou i začátku debat.
http://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/nova-planuje-prezidentskou-debatu-na-nedeli-prima-na-utery/1573958

Další odpovědi
mosoj

Zítra na Čt a ve čtvrtek na Primě. Nebo naopak, já si to vždy upřesním .A proč chce Drahoš otázky předem? To není žádná debata!! To je šaškárna. Možná že si Drahoš nechá do těch svých falešných brýlí namontovat čtecí zařízení řízené Kalouskem.

Kepler

Zajímá jen ten duel mezi Emzákem a Drahošem a ten bude ve čtvrtek 20:00 na ČT.

da ny

22. ledna, ve 20:15 h, je pozván pan Drahoš k debatě s prezidentem ČR, na TV Barrandov. Drahoš zatím100% účast nepotvrdil…
Týden s prezidentem běží každý čtvrtek
https://www.ba­rrandov.tv/vi­deo/105816-tyden-s-prezidentem-31-8-2017

Nedělám žádnou propagaci („svého prezidenta“ jsem se na hradě, dusud nedočkala), nesleduji pořad pravidelně/úmyslně.
Slyšel jste některá, probíraná témata?
Ať chci, nebo ne, musím nad přehledem (politika, kultura, historie), znalostmi (dějepis, zeněpis, literatura včetně antické aj.), sečtělostí (včetně kompletního literárního díla TGM, které znají jen historikové a M. Zeman též). Nikdy nebylo vše publikováno. Jen to, co se hodilo, i vytržené z kontextu…, životními zkušenostmi a jistou dávkou moudrosti současného prezidenta = musela jsem smeknout (ať se mi top líbí, nebo ne…)…
https://www.ty­den.cz/rubriky/na­zory/komentato­ri/tri-nove-knihy-o-tgm_446214.html?show­Tab=nejctenej­si-24
Zatím jsem zaznamenala „házení špíny“ a invektiv na protikandidáta jen ze strany pana Drahoše...... moc mne to zklamalo. Ale nesedím u Tv od rána do večera.....
Naděje na příchod kvalitního , nového prezidenta se někam rozplynuly…
Vědci bývají tak trochu mimo mísu… , žijí ve svém světě.
Tento je zřejmě podporován odpůrci M. Zemana.
„Můj“ prezident by to opět nebyl. To už tady byli v této funkci fundovanější…
🙂
Chápu, že některým lidem není M. Zeman po vůli a pražská kavárna také dělá vše, co je v jejích silách. Účel světí prostředky…, i ty nekalé, což se v české zemi bohužel stalo zvykem.
Kolika debat se TV diváci dočkají, to brzy poznáme.

annas

Nesouhlasím s větou, kterou uvedla Da ny „Zatím jsem zaznamenala "házení špíny“ a invektiv na protikandidáta jen ze strany pana Drahoše...... moc mne to zklamalo."

Dostávám pps, v nichž je to opačně, plivání na Drahoše. Vede v tom jedna redaktorka z Ostravy … Nesleduji všechno, ale myslím si, že hodně informací je zkreslených.

Vložila jsem otázku, i když bylo obecná, to, co se děje, není příkladem morálky.

Napadla mě biblická věta. Co Bůh činí, dobře činí ? Když nezasahuje do politiky, tak snad předpokládá, , že v ni panují morální zásady? Bohužel …