zvonisek

Kdo chce být můj kamarád?

Chtěl bych být víc než přítel tvůj, tak dej si říct a chvíli Stůj. Kamarád mi schází čím dál víc, víc než táta, dá se říct.

Nevložila jste odkaz na slova písně Karla Černocha, nebo aspoň se o autorovi zmínit.

https://www.su­permusic.cz/sku­pina.php?idpi­esne=2092

Nejlepší odpověď
zjentek

Zvoníško, konešně jsi zde a ptáš se. Protože tvé otázky (ne jediné) mně dávají smysl a vždy na ně rád odpovím. Chtěl bych být tvůj kamarád, tečka. tak už je to venku.

Další odpovědi
Kelt

Text nebudu kopírovat, je tady https://www.su­permusic.cz/sku­pina.php?idpi­esne=2092
klidně mohu být kamarád, spíš táta, protože to odpovídá věku, ale ne sponzor. Jinak odkud jsi, zda je to reálné se vidět.

ivzez

Zvonísku,
myslím, že tady máte virtuální kamarády
a kolem sebe ještě víc živých.

Nebojte, bude líp.
(I tu angličtinu zvládnete.)
(–:

Rokio

Já bych chtěl být tvým kamarádem. Jsi celkem fajn člověk, máš dobré srdce a vyzařuje z tebe přátelství a klid. Jsi pouze trochu nevyrovnaná, ale tvé kladné stránky převyšují nad tvými nedostatky.

nyjono

Tady je spousta kamarádů. Anonymních přátel je mraky a jsou k ničemu.
Protože je pravděpodobně nikdy neuvidíš ani neuslyšíš.
Možná na některou světlo vyjímku.

Jack 12323

Jo mas Facebook?

Mc Merkurion

… kamarád taky rád …