Super kámoš ale přitom…chce být holka! Co s tím?

Můj kámoš je normálni chytrý kluk s kterým je sranda,je v pohodě ale pořád mi říka že bysi přál být holka!Chapete to???Co to jako znamena že chce být holka?Prostě pořád si to přeje a když už je do toho zažrany tak se jako holka už i chova!Co to s ním je?

Nejlepší odpověď
Terryle

Jeho starosti na mou hlavu – já zase odmalička řvala, že nejsem kluk :))) A upřímně, kdybych si mohla vybrat, chtěla bych být chlapem dodnes. Ale což, tak jsem soběstačná ženská s rázným a neženským chováním a mám naprosto nedívčí zájmy – ale nikoho to nepohoršuje. A dokonce si i můžu vzít k halence kravatu, kdežto pán by si asi šaty fakt vzít neměl… :) Drsná ženská je asi společensky líp přijatelná než zženštilej chlap. Pokud to Tvůj kamarád myslí vážně a nevyroste z toho, nebude to mít lehký.

Pokud je to super kámoš a je Ti nepříjemný, že o tom pořád mluví, řekni mu to – snad to pochopí a bude se trošku ovládat :)
Někteří lidi prostě mají pocit, že v sobě mají víc z vlastností toho druhého pohlaví a nemůžou za to. Sami z toho můžou bejt dost nešťastní… někdo se dokonce v dospělosti nechá „přešít“ na opačný pohlaví. Z někoho je homosexuál. Někdo se jen „pro zálibu“ občas navleče do manželčiných šatů. A někoho to přejde. Ale „předělat“ nebo mu to vymluvit asi jen tak nemůžeš…
A třeba ho to časem přejde. Nebo taky ne – a pak to bude mít sám dost těžký a bude o to víc potřebovat kámoše, kterej se na něj kvůli tomu nevyflákne.
Prostě mu řekni, ať o tom furt nemluví – že je super kamarád a nechceš, aby se to tímhle (že to pořád připomíná) zkazilo.
Doplňuji:
Nebo, když o tom začne, mu zkus vysvětlit, jak by si zkomplikoval život – pořád si holit nohy, nesmět si na veřejným místě pohodlně sednout s nohama od sebe, každej měsíc mít bolesti břicha a nosit vložky a tampóny a tak dále. Pokud i přesto bude pořád trvat na tom, že by radši byl holka, prostě to zkus uzavřít s tím, že už to nebudete řešit a ať o tom zkusí nemluvit, že Tě to štve.

Další odpovědi
VampGirl

Souhlasím s Terryle. Jako malá jsem si často přála být kluk. 🙂 Trochu možná i jsem. Když jsem byla malá, lidé mě oslovovali chlapečku 😁, hrála jsem si s autíčky… Teď mám i dost klučičích zájmů – bojové sporty, hraju akční hry, mám ráda akční filmy atd. Mám taky kamaráda, který se chová jako holka. Chodí tak, má měkký hlas, zajímá se o kosmetiku, zdravou výživu, fitness a podobně. Nikdy ale nemluvil o tom, že by chtěl být dívkou. Kdybych byla ty, zkusila bych si s kamarádem promluvit o tom, co ho trápí, jestli třeba nemá nějaké problémy doma nebo tak.

pokazdejinak

jestli se opravdu cítí být holkou, tak to bude mít težký a určitě by se mu/jí hodil dobrý kamarád, který ho/jí bude brát takového/takovou jaký/á je a už tahle věta ti možná naznačila jaké to bude ;)
existuje porucha zvaná transsexualita a jestli je to opravdu ono, tak s tím nikdo (ani tvůj kámoš, ani ty) nic nenadělá… časem si na to musí přijít sám, teď mu jen můžeš říct, že je ti jedno, jestli je kluk nebo holka, že je prostě dobrý kamarád, ale tohle s tebou pořád probírat nemusí… držím palce :)

Petra31182

Ak sa cíti dievčaťom, môže, ale brala by som ho tak záväzne. Nemohol by sa už správať ako chlapec či muž. Ale kamarátku by vo mne mal dobrú. Bola by som sama zvedavá, ako by mu to šlo a či by bol spokojný.

Petra31182

Veľa chlapcov a mužov chce byť, alebo vyskúšať byť ženou, dievčaťom. Ale záväzne, bez možnosti sa vrátiť do mužskej identity, neviem, neviem. Lebo si myslia, že baby to majú ľahšie.