Jak se zachovat k holce mého kamaráda

Kamarád má novou přítelkyni. Je v pohodě. Sympatická, hezká a docela i chytrá. Představil mi jí a ona mu pak řekla, že jsem v pohodě atd...O víkendu v opilosti mi řekla, že má strach, že se s kámošem rozejde, protože kdo by chtěl holku, kterou málem znásilnili. Začla mi to líčit a já si pak uvědomil, proč zrovna mně. Pak zase začla, že by mně nechtěla ztratit, protože kdo by chtěl kamarádit s holkou, kterou málem... Pokusil jsem se jí to vysvětlit a utěšoval ji. Pochopila.
Podle toho co říkala bych řekl, že nemá žádnou sebedůvěru, hrdost a že má strach, pochopitelně. Dneska kamarádovi řekla, že se stydí za to co předvedla o víkendu...
Mám ji vysvětlit co a jak a říct jí, že se nemusí za nic stydět, že je lepší to ze sebe dostat než to dusit v sobě a nebo to už vůbec nerozebírat? Dneska mi řekla, že pozítří půjdeme za jejím přítelem (kamarádem) spolu pěšky, asi 5 km. Myslím, že to chce probrat...
Nevím jestli mám o tom začít nebo nechat ji a jen reagovat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Rozhodně o tom nezačínat a nechat jí, pokud bude sama chtít, jí vymluvit, aby ti řekla, co všechno má na srdci. Pokud bude chtít odpověď a tvoje reakce, bude ti klást otázky.

My ženy se často potřebujeme "vykecat" a nepotřebujeme chytré rady. Stačí nám, když nás vy muži posloucháte.

Další odpovědi:

Zlatý

Nezačínat, neradit, nemluvit, nerozebírat, nereagovat, odpovídat stručně jen na přímo kladené otázky. Budete nejlepší přítel, s kterým je úžasné popovídání.
Doplňuji:
Holčina je nejspíš začínající dramatická umělkyně s oblibou literatury konce devatenáctého století.

Pokročilý

zapomen a nech to spát nic stoho už není pravda,prostě nepíchej do vosiho hnízda.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.