kde vzít opis ztraceného maturitního vysvědčení?

Nemám maturitní vysvědčení, potřebuji opis, střední škola na které jsem studoval už je zrušena.

Nejlepší odpověď
annas

Katalogy i maturitní protokoly předávají školy po určité době do okresního archívu. Pokud neuspějete na ŠÚ, zkuste zajít tam a požádat o vystavení duplikátu vysvědčení.

Další odpovědi
kenyrts

to bude pro vás asi velký problém,budete se muset obrátit na odbor školství(v daném městě) a tam získat informaci, co a jak dál,určitě někde ty záznamy o tom,že jste maturoval jsou.

panenka

obrátit se s timto problémem budeš muset obrátit na ministerstvo školství napiš jim papír s prosbou o vydání kopie popřípadě se podiv i na stránky tohoto MŠtam by ti určitě pomoci měli

anonym

nám říkali, že zajít do školy, ze které vysvědčení mám.. tam ho musí skladovat vydají nějaká potvrzení, nebo tak něco a za určitý poplatek si ho pak nechat zhotovit.. Nevím jak to přesně pak probíhá, ale začátek všeho je na tvojí škole..