Maturitní vysvědčení

Dobrý den, chci se zeptat, pokud zasílám na VŠ ověřenou kopii maturitního vysvědčení, tak to musí být okopírované z obou stran? Byla jsem dnes na Městském úřadě a okopírovali mně to pouze z jedné, samozřejmě razítko a veškeré věci tam mám…uznají mně to na dané VŠ? Děkuji

Nejlepší odpověď
Syd

Obávám se, že tam maj bejt obě strany. Radši bych neriskovala, že tě kvůli tomu nevemou na VŠ, obětovala znovu pár desetikorun a zašla tam znova.
Doplňuji:
Jestli se ti tam nechce znova a chceš si bejt jistá, že jim to bude stačit, tak si najdi nějakej email nebo telefonní číslo a napiš/zavolej jim a zeptej se přímo na daný fakultě.

Další odpovědi
anonym

Pokud na druhé straně nejsou uvedeny žádné poznámky, které by nějak ovlivnily Vaše hodnocení, tak by to projít mělo. Jestliže bude škola trvat na doložení kompletního ofoceného vysvědčení, tak se Vám určitě ozve.
Pro příště si ale takové věci hlídejte. Fotokopie má být kopií dokladu ze všech stran, na nichž je doklad vystaven. S tím, jemuž doklad předkládáte, se dá domluvit jedině předem, které stránky bude po Vás požadovat a které naopak kopírovat nebude třeba.

maja49

Ahoj. Já jsem musela mít okopírovaná obě strany na jednom papíře. Poté ověřeno. Ale lepší je se zeptat na studijním oddělení VŠ, než zbytečně mít strach jak to dopadne nebo za to vyhazovat další kačky..

Michal Kole

Upřimně nechápu proč vysoká škola nepošle datovou zprávu střední škole, aby poslala datovou zprávou tvoje yvsvědčení připadá mi to jednodušší, levnější, rychlejší a nehrozí riziko padělání.