pepinam99

Kde sehnat pomoc s diplomovou prací??

Za měsíc a půl mám odevzdávat diplomku a vůbec nestíhám, na poslední chvíli se mi změnil školitel a najednou je vše úplně jinak ☹ Takže místo abych se učila na státnice řeším diplomku… Dostala jsem doporučení na tyto stránky: http://www.vspra­ce.cz/diplomo­ve-prace že bych tam mohla najít pomoc. Nemáte někdo s podobným typem služeb zkušenost?? Díky

Nejlepší odpověď
orwell

Tak tuhle situaci důvěrně znám. Kdysi jsem měl vedoucího práce, který mě tlačil do šíleného řešení a musel jsem se ho nějak inteligentně zbavit. To se mi nakonec podařilo a našel jsem rozumného člověka, avšak spadl jsem rovněž do značné časové tísně. Jelikož v té době nebyl internet a i kopírka byla vzácností, musel jsem si poradit sám. Makal jsem dnem i nocí, ale podařilo se. Ten pramen, co uvádíš, by to mohl vyřešit, ale je to podvod. Páchne to tak trochu „plzeňskými právy“, je to riziko a navíc otázka osobní cti. Já bych do toho nešel a snažil se najít někoho z blízkého okolí jako poradce. Dnes se dá spousta informací získat na síti, já jsem musel běhat do 20 km vzdálené vědecké knihovny. Pokud to za tebe někdo udělá a nepraskne to, můžeš mít problém zejména při obhajobě, protože do toho tolik nevidíš a je jednoduché zahnat tě do kouta. Je to nápor a chápu, že jsi z toho „na prášky“.

Další odpovědi
lexx

existují firmy co diplomku vyrobí na zakázku…stoji to peníze a riziko že se to proflákne na nějaké otázce oponenta komise u obhajoby, navíc jsou programy co odhálí podobnost s jinou diplomkou z dřívejška, zapůjčenou z archívu VŠ, měsíc a půl je ještě trochu času ale ne zas moc, můžeš to psat, korigovat, úpravovat v běžném wordu, přílohy, tabulky, grafy vyprodukovat na PC, to dříve nebylo, psalo se na stroji přes dva kopíráky a nesměl se překlepnout, vše kreslilo ručně…

ivzez

Chcete VŠ titul získat podvodem?
Já bych z něj radost neměla…

maxipes

Rozhodně se nenechte odradit. Pokud nestíháte, navíc ne vaším zaviněním, úplně bych se vykašlal na moralizování ostatních. Riziko je nulové, sám jsem tuto možnost využil a také několik lidí v mém okolí – a vše bez problému. Konkrétní společnost mohu také doporučit, na trhu jsou nejdéle a mají mnoho pozitivních reakcí. Takže v obou případech správná volba a přeji hodně štěstí.