Kde sehnat pomoc s diplomovou prací??

Za měsíc a půl mám odevzdávat diplomku a vůbec nestíhám, na poslední chvíli se mi změnil školitel a najednou je vše úplně jinak :-( Takže místo abych se učila na státnice řeším diplomku.... Dostala jsem doporučení na tyto stránky: http://www.vsprace.cz/… že bych tam mohla najít pomoc. Nemáte někdo s podobným typem služeb zkušenost?? Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Tak tuhle situaci důvěrně znám. Kdysi jsem měl vedoucího práce, který mě tlačil do šíleného řešení a musel jsem se ho nějak inteligentně zbavit. To se mi nakonec podařilo a našel jsem rozumného člověka, avšak spadl jsem rovněž do značné časové tísně. Jelikož v té době nebyl internet a i kopírka byla vzácností, musel jsem si poradit sám. Makal jsem dnem i nocí, ale podařilo se. Ten pramen, co uvádíš, by to mohl vyřešit, ale je to podvod. Páchne to tak trochu "plzeňskými právy", je to riziko a navíc otázka osobní cti. Já bych do toho nešel a snažil se najít někoho z blízkého okolí jako poradce. Dnes se dá spousta informací získat na síti, já jsem musel běhat do 20 km vzdálené vědecké knihovny. Pokud to za tebe někdo udělá a nepraskne to, můžeš mít problém zejména při obhajobě, protože do toho tolik nevidíš a je jednoduché zahnat tě do kouta. Je to nápor a chápu, že jsi z toho "na prášky".

Další odpovědi:

Stříbrný

existují firmy co diplomku vyrobí na zakázku...stoji to peníze a riziko že se to proflákne na nějaké otázce oponenta komise u obhajoby, navíc jsou programy co odhálí podobnost s jinou diplomkou z dřívejška, zapůjčenou z archívu VŠ, měsíc a půl je ještě trochu času ale ne zas moc, můžeš to psat, korigovat, úpravovat v běžném wordu, přílohy, tabulky, grafy vyprodukovat na PC, to dříve nebylo, psalo se na stroji přes dva kopíráky a nesměl se překlepnout, vše kreslilo ručně...

Stříbrný

Chcete VŠ titul získat podvodem?
Já bych z něj radost neměla…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.