marir

jak požádat na VŠ o prominutí 2 kreditů?

Dobrý den,
chybí mi 2 kredity do celkového počtu kreditu. Z toho důvodu nemůžu postoupit do třetího ročníky. Potřebovala bych požádat o prominutí kreditu, všechny skoužky mám hotové jak z prvního tak i z druhého ročníku. Neuvědomila jsem si že nemůžu mít po dvou následujících letech minimalní počet kreditu. prosím o pomoc.
Děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Podat si znovu přihlášku na školu a zopakovat si ročník z těch předmětů, které nemáš započtené. Na VŠÚT zcela běžná praxe. Nevím ale jestli již není pozdě.

Další odpovědi
Funna

být tebou, tak se v prvé řadě začnu učit a trochu si protrénuji češtinu…tři hrubky, na to že máš být VŠ student, je trochu hodně…a na tvou otázku ti nejlépe opoví na tvé škole ve studenském oddělení…

da ny

Promiňte,
ale s tolika hrubými chybami u studenta se člověk hned tak nesetká.
Chápu jisté zoufalství, ale ptát se zde jak na to svědčí spíše o tom, že na bakalářské studium ani nemáte patřičné předpoklady :(
O Vašich možnostech a časových intervaleh VŠ, kterou studujete máte mít přehled Vy, my Vám těžko můžeme pomoci :-/