Aneta9874

Kde sehnat nového pejska?

Ahoj umřel mi muj pejsek a ja si chci koupit novýho byla to malá čivava a chci zase čivavu nebo radši něco většího co dýl vydrží nevíte o někom kdo by dával pejsky do dobrých rukou za bonbonieru? Strašně si chci npořídit novýho ale o nikom nevím jsem z visočiny tak napište díky moc
Doplňuji:
ahoj enchápu proč vepřoví já mám pejsky moc ráda jeden žil hodně dlouho tohle holt bila neštastna nahoda asi se to muselo stat jak se rika vule bozi

Nejlepší odpověď
anonym

Kup si v masně vepřové – je levnější…

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Tak bodejť by ne, takového majitele to je snad za trest. Lidé kteří mají problémy s pravopisem a jenom proto že jsou držgrešle, tak klidně nechají psa uhynout a ještě nás tím morbidním příběhem zásobují, by měli mít zakázáno kupovat si pejsky.

Doufám že je to jen nějaká blbá sranda ☹

abendsbrot23

Pro dobro všech pejsků tě prosím – nekupuj si psa !
Doplňuji:
A pokud je tohle celé jen nějaký vtip, tak je to docela blbý vtip.

Agneta

Ty krááávóó…a víš kolik ta malá zrůda stojííí ??? (citát) :DDDD

postcd

na netu najdeš spousta inzercí kde darují psa.. začni se ptát například na www.google.cz
Doplňuji:
jinak do vyhledávání dát město kde bydlíš aby to našlo nabídky co nejblíže bydlišti

anonym

NazadrBazar – jasně, že je to fake, to se nějaká desetiletá blbka pokouší o humor – a nebo o flame…
😁

Nazdar Bazar

Bych se nedivil kdyby to byla skutečnost.

anonym

Já jo – vždyť ten sloh je vysloveně infantilní – na to, aby měla řidičák a rozhodovala o financích…
😉
Takhle blbým trollům je škoda nalítnout…

Nazdar Bazar

No nepravděpodobné to je dost..