gracesabol

kde sehnat útulek který by my poskytl dobreho psa??

až dostanu vysvědčení, tak budu mít psa z útulku, ale dobrý útulek nikde

Nejlepší odpověď
beer

Dobrého psa ti neposkytne útulek, toho si musíš podle zkušeností vybrat sama. Ať tvých, nebo něčích.
Útulek se zabývá totiž všemi opuštěnými zvířaty, bez ohledu na jejich chování.
Zkušenost
Doplňuji:
Rovněž není jasno, co si nezkušený chovatel může představovat pod pojmem „dobrý pes“ a raději bych na tvém místě volil třeba morče – pejsek je totiž mnohem dlouhodobější a složitější záležitost, než si pravděpodobně vůbec uvědomuješ..

Další odpovědi
anonym

A možná by bylo lepší, ještě před psem sehnat nějako školu, kde by Tě doučili pravopis.

jpau

Neznám kritéria dobrého útulku, já mám pejska odtud: http://www.utulek-kralupy.estran­ky.cz/ . Pejsek mě stál 500,– což byl poplatek za odčervení atp.

Drap

U ps z útulku neni nikdy jistota, že pes bude dobrý. Nehledě k tomu, že termín "dobrý "je příliš široký a těžko říct, co si pod ním představuješ.

anonym

Vzhledem k úrovni tvého pravopisu bys za vysvědčení žádného psa dostat neměla.
Těžko poradit útulek, když nevíme kde žiješ.
Nevím podle čeho hodnotíš „dobrý“ útulek a „dobrého“ psa.

rorajs

Pokud se psy nemáš zkušenosti , rozhodně si nepořizuj psa z útulku !!!
Pes z útulku má za sebou většinou špatnou budoucnost ! ( Většina , neříkám všichni když už z útulku tak alespoň štěně )
To se odráží na jeho chování , Většinou agresivita , neposlušnost ignorace .
Rozhodně doporučuji psa ( štěně ) od chovatele !