Kepler

Kde má normální člověk slepé střevo?

Myslím kromě aliendrona. Pokládám podobnou otázku za nesmyslně smazanou od mé předchůdkyně. Smaže mě ten blbec taky?

Nejlepší odpověď
annas

Normální člověk má slepé střevo tam, kam patří.- n a pravé strarně v podříšku.

Nejsem zřejmě normální, protože už někdy v mládí kvůli akutnímu katarálnímu zánětu jsem o jeho výběžek, apendix, přišla.

I když se to nezdá, slepé střevo zásobárnou „dobrých“ mikroorganismů, které posilují imunitu. a obmnovují sstřevní mikroflóru.

To se v minulosti nevědělo. Takže nic v těle není zbytečné.

Další odpovědi
aliendrone

Jejda – lokací jsou mraky!
V panděru tam, kde tenké střevo navazuje na tlusté. (nejčastěji)

Některé příklady dalších možností:

  1. Na cestě do spalovny/kafilerie – zkrátka do zařízení na likvidaci biologického odpadu.
  2. Po ukončení cesty (viz bod 1), krátkodobý pobyt ve spalovacím zařízení
  3. Na cestě do nebe (pokud už prošlo procedurou v bodě 2)
  4. Vedle sebe – typicky když sedíte vedle mne a požádáte mě o navléknutí nitě do jehly, aniž bych měl nasazeny brýle či čočky.

Atd. atd. – výčet možností je OPRAVDU dlouhý. ;) :D :D

iceT

V břiše?

marci1

Vzhledem k vtipu o blondýnce, které operovali slepé střevo, tak někde na boku! 🙂
„Slyšeli jste o té blondýnce, co byla na operaci slepého střeva?
Vydělávala si peníze bokem.“

Kepler

Alien: jejda, to mě fakt nenapadlo, že poslední adresu trvalého pobytu máme v kremační peci. Pěkně v teploučku a žádné SIPO ti neposílají…Týýýjo, to musí být bááájo!

aliendrone

Jasnačka! Ono je to dneska už tak na palici, že ti kdo mají hrobku na Olšanech by možná raději platili to SIPO! (nebo se k tomu během pár let dospěje, pokud se současný trend nezmění) ;) :D :D