Avatar uživatele
Kepler

Kde má normální člověk slepé střevo?

Myslím kromě aliendrona. Pokládám podobnou otázku za nesmyslně smazanou od mé předchůdkyně. Smaže mě ten blbec taky?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1, aliendrone před 2032 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Normální člověk má slepé střevo tam, kam patří.- n a pravé strarně v podříšku.

Nejsem zřejmě normální, protože už někdy v mládí kvůli akutnímu katarálnímu zánětu jsem o jeho výběžek, apendix, přišla.

I když se to nezdá, slepé střevo zásobárnou „dobrých“ mikroorganismů, které posilují imunitu. a obmnovují sstřevní mikroflóru.

To se v minulosti nevědělo. Takže nic v těle není zbytečné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Jejda – lokací jsou mraky!
V panděru tam, kde tenké střevo navazuje na tlusté. (nejčastěji)

Některé příklady dalších možností:

  1. Na cestě do spalovny/kafilerie – zkrátka do zařízení na likvidaci biologického odpadu.
  2. Po ukončení cesty (viz bod 1), krátkodobý pobyt ve spalovacím zařízení
  3. Na cestě do nebe (pokud už prošlo procedurou v bodě 2)
  4. Vedle sebe – typicky když sedíte vedle mne a požádáte mě o navléknutí nitě do jehly, aniž bych měl nasazeny brýle či čočky.

Atd. atd. – výčet možností je OPRAVDU dlouhý. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

V břiše?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Vzhledem k vtipu o blondýnce, které operovali slepé střevo, tak někde na boku! 🙂
„Slyšeli jste o té blondýnce, co byla na operaci slepého střeva?
Vydělávala si peníze bokem.“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Alien: jejda, to mě fakt nenapadlo, že poslední adresu trvalého pobytu máme v kremační peci. Pěkně v teploučku a žádné SIPO ti neposílají…Týýýjo, to musí být bááájo!

před 2032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Jasnačka! Ono je to dneska už tak na palici, že ti kdo mají hrobku na Olšanech by možná raději platili to SIPO! (nebo se k tomu během pár let dospěje, pokud se současný trend nezmění) ;) :D :D

před 2032 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek