lenina270

slepé střevo

máte zkušenosti s komplikovanější operací slepého střeva?napište prosím své zkušenosti s léčbou a vše co k tomu patří-dieta,lázně,práce po ukončení léčby…sex-půst…

Odpovědi
člověk

já celkem nemám,napřed mne bolela noha pak hlava a pak jsem se probral,„PRÝ“ po dvou dnech se slovy,že mám strašný hlad a žil jsem dál normálně,
horší to bylo u mé sestry,průběh normální,operace složitá a potom nemohla mít děti,ale u holek a mladých žen to bylo časté ,při těžkém průběhu..každý má slepé střevo jinak,

kočíčí

V 11.letech jsem měla vysoké teploty,bolelo mě břicho a v jednom dni mě slepé střevo prasklo, nastala operace a 2měs. v nemocnici,potom lázně,nejhorší zpráva pro moji mamču bylo,že nebudu mít děti,žila jsem s tím do dospělosti a dnes mám 2 zdravé dcery.Každý jsme jiný...... ahojky

Zdroj: kočičí