Jste pokřtění?

Nejlepší odpověď
Banshee

Já nejsem :) ale nic pro ti tomu nemám

Další odpovědi
soudek

Jo, ale vlastně ani nevím proč a o co tam šlo hergot, musím se trochu přivzdělat v náboženství, vím kulový

anonym

Ano . Ale nejsem verici. Nasi – kdyz jsem byla mimino se me neptali. ☹ -iv-
Doplňuji:
Roxy 52 boduje. 🙂

dědapetr

Ano jsem v nemocniční kapli.

tom004

Ano,v kostele.

Džuls

Áno som.

Rocker

Ano,jsem v kostele.I syn je pokřtěný.

iceT

Jsem pokřtěná i biřmovaná.

roxy52

Být pokřtěný,znamená, jak byli ty křtiny,nebo vítání občánků ???

Salvaje

Pokřtěná ano, věřící ne. Taky se mě tenkrát nikdo neptal :)

jendahun

Jsem pokřtěný.Narodil jsem se tak trochu na služební cestě na Slovensku,celý život jsem byl Jan i v občance a žil jsem na Moravě.Pak přišel 89 rok a nějaký pošahaný úředník přišel na to,že jsem křtěný na Slovensku jako Ján s čárkou nad „A“.Od té doby se to se mnou veze a pro všechny jsem už Kvád.

Ella

Ano jsem, mám i první příjmání… bohužel biřmování jsem už nestihla, odstěhovaly jsme se do Čech a tady se na takové věci nehraje… =/

Aga

Jsem pokřtěná v osumnácti protože jsem se pro to rozhodla sama. Od té doby jsem praktikující katolík.