Rokio

Jste plešatí (otázka pro muže)?

Máte celou hlavu vlasatou, či jen z části? Nebo ji máte vyholenou či jste jako stowattové žárovky?

Nestyďte se a odpovězte. Kdo odpoví upřímně a k věci, dostane ode mě palec nahoru a uznání.

Nejlepší odpověď
quentos

Nejsem, jen mám kouty, jinak jsem vlasatej ažaž.

Další odpovědi
Drap

Nech si svůj palec a já si nechám informace o mé osobě v soukromí.

Kepler

Letiště se teprve buduje. Okolní porost omezuju na strniště, které někdy přeroste na golfový trávníček. Jamky tam ale nemám.

dubraro

Vlasy mi rostou, ale stříhám je nakrátko. S ohledem na své genetické dědictví plešatost neočekávám.

autacek

Co když jsem žena?

zjentek

Shodnu se s Drapem… …leda bys dal palec + nominaci.

anonym

NE