petra15

Do jakeho veku jsou zeny v dnesni dobe mlade ?

Oproti minulosti se to prece zmenilo, hranice se znacne posunuly. Drive byla 50ti leta uz opravdu babicka(zadne lyzovani, atd.)a 50ti lety muz tlusty, plesaty dedek. Zavineno zivotospravou…,ale i do dnes je napr. v horcici „smrtelna davka“ benzoatu a lide to konzumuji(tedy nekteri)…Chcete-li rychle zestarnout–konzumujte potraviny( a napoje) s fosfatem–ten je na starnuti „cislo 1“!
A „mladou“ myslim : „pro muze jeste atraktivni“.

Nejlepší odpověď
Drap

Některé jsou mladé do smrti a některé jsou staré ve dvaceti. U každé to je jinak podle myšlení a způsobu života. Toto nelze paušalizovat.

Další odpovědi
mosoj

No ty budeš mít na mladost jiné měřítko !
Víš jak se pozná že je muž starý ? Líbí se mu všechny ženy .
Takže si myslím že jsem na tom ještě dobře. Nelíbí se mně hodně tlusté a vychrtlé !

Mladý je pro mně ten kdo ujede v 70 létech 50 km na kole na jeden zátah, přijede a jde do hospody na pivo.

anonym

To se nedá takto říct – znám mladé a atraktivní petašedesátnice…
A znám staré a neperspektivní (neatraktivní) ´puberťačky´…
😉

zjentek

mladé na co? Aby budily touhu? Tak do 14ti, řek bych ..ty už jsi mimo hru. A kdo z chlapů ti řekne, že to není pravda, tak to bude buď duchovní nebo vedoucí junáka ..případně jiný pedofil :o

anonym

„pro muze jeste atraktivni“.Tak to záleží také na úhlu pohledu toho kterého muže.
Pro 20ti letého je padesátnice už stará, pro šedesátiletého je atraktivní.Zrovna tak některá padesátnice je atraktivní i pro toho mladého.
Vše záleží na vkusu chlapa, ale také na tom, jak se která žena dokáže o sebe starat.

lota

Asi se to posouvá nahoru. Na druhé straně jde ta hranice i dolů – modelkám ještě není ani patnáct apod. a pak ve třiceti říkají, že už jsou staré. Asi záleží hlavně na tom, kdo posuzuje.

LysoňXXX

Zajímaví otázka, ale nicméně.. Žádná(ý) není mlád, protože při střihnutí pupeční šňůry každý hned stárne :)

petra15

zjentek
no jak jsi to zase pochopil ? se mnou to nema nic spolecneho…ze mas prave otevrenou slivovici ?tak to se mame na co tesit…

petra15

Drap,mowla ,mosoj
dekuji za pekne prispevky.......a ted konkretne, zadejte nejake cislo se vztahem k otazce

Drap

Jak psal mosoj mě se líbí všechny pěkné od 18 do 75. Ty pod osmnáct jsou ještě mladé a ty nad 75 už zase staré. Ovšem musí se počítat i s tím, že současně s mým rostoucím věkem poroste i ta horní hranice.

petra15

:):)

arygnoc

obávam sa, že umriem mladý.

ak budem musieť žiť zo starobného dôchodku.

petra15:

tak ste ma prinútili vstať a ísť sa pozrieť na horčicu (plnotučná, kremžská).

našťastie som zistil, že smrteľnú dávku kyseliny benzoovej by som dostal až po konzumácii 340 kg horčice.
oddýchol som si. ani neviete ako.

PS:
snažte sa, nech je z vás pekná babička, a budete stále mladá.
pekná nie iba fyzicky, ale aj na duši.

petra15

ty se tomu vysmivas a reletivujes to, ale vem si to mnozstvi celkove–za nekolik desetileti…a pritom se daji koupit "bezvadne"potra­viny… a na mysli mam ten tzv."kuracky efekt"u zen kolem padesatky…

arygnoc

na to mám svoj názor: do taniera mi nelezte!

poznám ľudí, ktorí sa zdravo (údajne zdravo, podľa dnešných merítok) stravujú a v 40-tke vyzerajú ako by im bolo 80, iných, ktorí zomreli na raka atď.
atď atď atď – stačí si prejsť niektoré moje odpovede, tam toho je!

som také trdlo, že toto ma až tak neťaží, ako to, že svet je preľudnený (v roku 1927 2 miliardy ľudí, dnes 7 miliárd), že sa rodí čím ďalej viacej defektných ľudí (viac alergií, viac nízkeho iq, viac rizikových tehotenstiev, viac impotentných mužov, …), že svetu vládne pár mocných a my sme stále iba ovečky marketingovo ohlupované, že v noci nie je vidieť hviezdy, že mlieko je voda, že boh je vrah, …

proti tomu sa mi akumulácia nejakej kyseliny benzoovej z horčice v mojom organizme zdá smiešna.

sme na pokraji globálnej katastrofy a vidíme iba jedno – seba (nie ľudstvo, ale človeka, každý pozerá iba na seba).
Morálny kompas ukazujúci, čo je správne a čo zlé je akosi niekde v pr*eli, sme egocentrici, ktorí odmietajú kolektívnu vinu za toto všetko, v prvom rade riešime seba až potom toto všetko okolo, ak nám ostane trocha času.

ľahostajnosť nás všetkých voči tomuto všetkému okolo sa stáva našim najväčším hriechom, potreba ochrániť seba stavaná pred ochranu ľudstva nás činí samovrahmi – keď nebude ľudstva, nebude ani človek.

ospravedlňujem sa za to odbočenie, ale v tomto svetle sa mi javí obava, že by som mohol zomrieť na dôsledok celoživotnej konzumácie horčice, ako smiešna.

ako celý ten tzv. zdravý spôsob života.
etiópske dieťa by vám vedelo popísať, ako si predstavuje svoj spôsob života – bez hladu.
a nepohrdlo by ani horčicou ku klobáske.

petra15

:)

gagaga

peti…vy jste mladoucka a proto me u vas prekvapuje ( velmi pozitivne ) , ze rozumite slovenstine ..
super !

  • iv-

arygnoc

  • iv-

vy zo seba robíte tak jednoduchého človeka, a pritom je vo vás chovaného toľko altruizmu.

ste úžasná.

:*

arygnoc

schovaného, samozrejme.

;)

gagaga

ano … ( ve spanku ) :p