e1232851@trb

Jsou všechny hodné holky již zadané?

Vždycky když potkám / poznám nějakou holku co je uplně „supr-cool“ tak má přítele, kde hledat takové holky bez přítele?

Nejlepší odpověď
Psychotic

Představ si „super-cool“ holku → přemýšlej, čím taková holka asi tráví čas → vyskytuj se tam, kde se taková věc dělá.

Ještě efektivnější by možná bylo, kdyby ti bylo jedno, jestli má přítele nebo ne. Lidi z T-mobile mi také občas zavolají, abych k nim přešel, i když už mám O2.

Další odpovědi
rouzi

S klukem jsou všechny holky super. :D
Vem si tu nesuper a uvidíš jak bude fajn:D

Kepler

To poznáš jen tak od pohledu, že ta holka je „supr-cool“? Neboj, je dost hodných holek, co jsou zašité v koutě a čekají až je někdo najde.

Marco005

. . . Takove hodne supr – cool holky se nehledaji,, takove holky se kupuji,, To musis mit velkej byt,, drahy a nabliskany auto nejlib i dvje,, dvanacti – mistnou sumu na bankovnim uctu,, a muzes si mezi nima vibirat ktera se ti jenom zliby