Jak se mám první holky na chatu zeptat, zda je zadaná nebo pod zákonem ? První taková otázka je trochu „nezvyklá“.

Nejlepší odpověď
Damiana

Jó, tak jestli myslíš chat, tak jednoduše.
Kolik ti je a Máš někoho?
Je pravda, že holky se dělají rády starší, podle fotky taky poznáš houbeles, a navíc je hodně rozšířená myšlenka: Vždycky si můžu jenom polepšit – tak z nich skutečnou pravdu dostat fakt nemusíš.
Je to vabank.
Jestli máš strach, randi s těmi, na kterých je jasně vidět, že pod zákonem už nějaký pátek nejsou… 🙂

Další odpovědi
anonym

Před 15 minutami ti už přece odpověděli naprosto jasně (viz Drap):

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-mam-balit-holky-na-chatu-aby-se-mi-nestalo-ze-si-budu-s-holkou-2-hodiny-povidat-a-pak-z-ni-vyleze-ze-je-zadana

terry

Jaký první holky???
Když si zveš na chatu holky, které skoro neznáš, tak se nediv, že pak jsi překvapený.
Doplňuji:
A…máš na mysli chat, jako pokec?
Nebo chatu, jako letní víkendové bydleníčko?

venkovan

Já bych se zeptal raději té třetí.
Ale v podstatě je jedno jak se zeptáš. Copak víš, kdo je ta monitorem schován?