Dr. Darko

Jsou nějaké výhody vztahu na dálku?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Já už viděl a zažil ledacos. Žábu pěstí bušit do skály, Keplera v KLÁŠTEŘE abstinovat (mnišském, NIKOLIV s jeptiškami!), ale ještě se ke mně nedoneslo, že by bylo možno „na dálku“ chytit nějakou breberu apod. ;) :D :D

Další odpovědi
zjentek

Jo. Když už FAKT NEMŮŽEŠ, tak ji nemusíš prosit! Normálně ji prostě „vypneš“ a je to, hotovo, máš ji z krku a máš KLID!!!

Aliene, žábu pěstí bušit do skály? Tywole nemáš video??? (; D; D;

_Bůh_

Nejsou.

paul1

Známost na dálku může být romantická. Ovšem budoucnost asi nemá dlouhou. Po čase je nutné navázat osobní styk.

elkon

Ne, to nikam nevede a nemá to smysl.

jáára

Tak můžeš jich mít hned několik.
Ale jo, dá se to. Jsem s ní i 7 let žil v pohodě. Teď už jenom pejsky.

ShadyDowns

Řekl bych že jedině v tom případě, že je to láska z dětství. 🙂

Laska1

Někdy možná ano.Ale raději mít partnera blízko.

cappuccino

Jedinou vyhodou je, ze si toho druheho muzes idealizovat! Jinak vztahy na dalku po urcite dobye vyhasnou.