Jsou dobrá smažená vajíčka s knedlíkem, když je připravím večer, uložím v lednice a sním ohřátá až druhý den v poledne?

Zkousel jste to nekdo? Vim, ze smazena jidla se maji jist hned tepla, ale zahlid sem nedavno nekoho kdo to jedl ze sacku s chlebem a rozhodne to nebylo prave usmazene. Ztrati to chut a nebo je to primo skodlive? Pokud to nebude uplny blevajz, tak si to klidne rad dam. Udelal bych si to na zkousku do prace, ale radsi se zeptam. Ten clovek muze mit takzvany ocelovy zaludek, ktery ma par vyvolenych a muze jist kde co a nikdy mu nic neni.
Moje varianta by byla: Usmazit to na vecer a dat do lednicky. Snist to pak druhy den na obed v praci. Co vy na to? :)

Nejlepší odpověď
iceT

Ohřáté je to skoro stejně dobré jak čerstvě usmažené,akorát se mi zdá,že je to víc mastné po tom ohřátí.Předpo­kládám,že každý knedl je v tom vajcu obalený zvlášť jak vaječná topinka.Můj chlap si to klidně sní i studený.

Další odpovědi
gecco

Co já na to?
Bude to ´pěknej´ blaf – ale jedovaté ne…
😉

´Dnešní´ mladí mají tu smůlu, že nebyli za socialismu na vojně – tam jsme, občas, s ´chutí´ dlabali podstatně horší ´dobroty´…
___
Na druhou stranu – co ti brání vařit si jako člověk, kterému záleží i na chuti, nejen na nacpání žaludku??
😉

ahold

Proč ne? Nech si chutnat, nic se ti nestane.

ReHu

V pohodě.
Pokud nemáš v práci obědy, pak to je normální.

anonym

Pokud je hlad,dá se sníst všelicos.

jáára

Vajíčka s knedlíkem bych druhej den nejedl. Z mikrovlnky tuplem ne.

můj názor

ad Jugar: To se ani člověk nemůže těšit na oběd… Co máš dnes dobrýho? Vajíčka z mikrovlnky – včerejší. :(