Kryšpín

Je to, nebo není zlatokopka?

Před lety pravila dáma Vondráčková, že není zlatokopka, nyní požaduje od hokejisty malinko přes sto milionů.

Já jí to přeji, dělá to pro děti, ovšem jenom třetinu zbaští právníci v Kanadě, možná ještě více, vzápětí se objeví přísavník šikovný, také něco slupne a hokejista to přežije. Možná ty další chytré kobky budou mít trochu ztíženou pozici při lovu milionářů

Nejlepší odpověď
Drap

To záleží pouze na úhlu pohledu. Další věcí je, že jejich vzájemné finanční vztahy nikdo z nás nezná. Vše je podle práva.

Další odpovědi
autacek

V průběhu manželství jsou veškeré vaše příjmy společné. Tak že i když je taková částka těžko představitelná, vůbec není nemožná.

anonym

Většina manželek a milenek celebrit a sportovců jsou zlatokopky. Jen málokdy je to skutečná láska. Mi moc nepříjde divné, že žena je vždy mladá a pohledná a žije s někým kdo je starší, klidně i o dost. Jsou ženy co se takto pro peníze zaprodají a vydrží s partnerem klidně i pár let když je to třeba. Problém je v tom, že muži si to většinou ani neuvědomí, že je má jen pro peníze a ještě větší problém je když si to uvědomují moc dobře a partnerku mají jen kvůli vzhledu. Co se týče Vondráčkové je to těžko říct, netroufl bych si jí soudit ale co si troufnu říct, že ženská je to chytrá když si umí vybrat a tak velké peníze získat.

nyjono

Proč by meěla být?
Vlastní zdroje má a jistě se nevdávala ze zištných důvodů neb to nepotřebovala.
A p.Plekanec na to také zroje má, aby mohl částku vyplatit.