ondra07

Myslíte, že být zlatokopkou je špatné?

Otázka jen z nudy… jsem muž a zlatokopka nejsem… Jen mě udivuje, kolik těch zlatokopek v ČR je… Jsou skoro na každém rohu, o Praze nemluvě… :D
Chápu, že to je fajn, když nemusí nic dělat a manželé jim dávají kreditku, ale nevím, no :D

Někdy si říkám, proč taky nejsem zlatokopka.. .
Muž rád rozmazluje ženu, ale někdy si myslím, že už to je moc… když ji koupí např. auto za dva miliony apod… Ta žena si ho pak ani neváží… má ho jen jako peněženku.

Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud to oběma vyhovuje – proč ne??
😉
Jsou horší ´úchylky´…
😉

Další odpovědi
briketka10

Aby manžel neměl prachy na milenku asi tak 😁

Žádná prostituce fuj, je to a byl projev gentlemanství
odpradávna, že muži za ženy utráceli, nebo ne?

marci1

Je to velmi smutné, že lidé spolu nežijí „z lásky“, ale pro peníze. Co třeba říci na to, že herečka Kateřina Brožová řekla, že chudého muže by si nikdy nevzala. ☹

kapka

Taky si nekdy rikam, proc taky nejsem zlatokopka :D
Ale vazne, ja myslim, ze to je vec tech dvou.
A ono vazit si chlapa, co neumi zabezpecit rodinu, da taky fusku.

Agneta

V chudé zemi je jich asi poněkud víc, než u západních sousedů…
Takže „skoro na každém rohu“ – fákt jóóó??? No tak to nevím jestli by se tomu dalo věřit…ale jinak by tě to zase tak nezaměstnávalo…
Praha je a vždycky byla prostě bohatší, než ostatní Česko, ale takový už je asi ten náš svět…lidé jsou různí:DDD

►„když ji koupí např. auto za dva miliony apod… Ta žena si ho pak ani neváží… má ho jen jako peněženku.“◄
A jak to chceš vědět, že to tak je? Možná pár takových je, ale co ty ostatní – zamilované ženy…mají se odmilovat, a zamilovat do popeláře? :DDDDD

klumprt

Je to forma prostituce. Ale prostituce není špatná. Je to obchodní věc.

ten který je

Otázka je, zda jsou tyto ženy skutečně štastné. Osobně je mi to jedno, ať si dělá každý co chce.

arygnoc

aké zlatokopky?
plná šrajtofľa je proste sexy.

😉

iceT

Bohužel, je to tak, nenaděláš nic. Některé ženy a dívky jsou ochotné pro peníze bohatého muže schopné udělat cokoliv a být s kýmkoliv, hlavně že bude mít tučné konto.
Úplně špatné to není, ale záleží na úhlu pohledu. Já bych auto za dva melouny nechtěla, nemám ŘP…:-)
Osobně tento způsob života neuznávám, nemám na to povahu a žena zlatokopka může být v jádru hodná ženská a zároveň i mrcha mrchatá, a taky to musí být dost makačka na bednu.
Na druhou stranu, kdo by nechtěl pro svoje potencionální potomstvo finanční dostatek?

ivzez

Obdivuhodné, jak snadno (na rozdíl od těch, kteří si je vzali)
zlaotokopky rozeznáte. No, aspoň žádné nenalítnete…

pizlicka

jen muži,kteří na to nemají,nebo muži,kteří žijí sami pro sebe,nazyvaji ženy zlatokopkami.mu­ži,kteří takto neuvažují,a děla jim radost obdarovat ženu-SAMOZŘEJMĚ DLE SVYCH MOŽNOSTÍ,nikdy nebudou o ženě smýšlet jako o zlatokopce.Já osobně si nemyslim,že by žena dokázala jít pouze po majetku,aniž by k muži něco cítila.to nejde.neznám nikoho,kdo by měl radši majetek,a odepíral si lásku.oboje,ma­jetek,ale od muže kterého miluje,to jde,ale nemilovat,a nechat se zahrnout majetkem??to musí byt snad devastujici pro ženu samotnou.

štamgast

Je to špatný.