mia 622

Proč mě chtějí dělníci?

Hodně kluků, kteří mě chtějí, jsou dělníci a ty já nechci. Jsou hloupí, vydělávají málo (jistě jsou nějací bohatší, ale ty o mě zájem ještě neměli), jejich práce je nudná, trapná, stereotypní a budou ji dělat ještě deset let po smrti. Navíc nemají jen kultivované zájmy a zajímají se jen o pivo a o fotbal. Já nevypadám jako stupidní dělnice, tak proč si ti chlapi myslí, že mě můžou mít?

Nejlepší odpověď
mojitek

tak těm „chytrejm“ jako jsou třeba manažeři,politici ,bohatí zbohatlíci atd zase ty připadáš jako „tupá“ dělnice. Podle toho co jsi napsala a jak jsi to napsala to jinak ani být nemůže,sory.

Další odpovědi
Rocker

Až budeš slavná modelka,tak možná klofneš nějakýho fotbalistu.Zatím nejspíš jsi nezkušená zlatokopka.

anonym

Možná si myslí,že jsi právě ty hloupá,proto po tobě letí.
Těm chytrejm to asi nedochází,že jsi něco víc.

marci1

Nejdříve jsem se dívala, jestli tvůj dotaz je v kategorii „Zábava“. Proč si myslíš, že jsou dělníci hloupí, nemají jen kultivované zájmy? Znám tolik inteligentních, sympatických dělníků, kteří mají tolik všeobecných znalostí a tolik citu a lásky, o čemž se ti možná ani nesnilo.Zlatokopky musí začít hledat v jiných vodách. Bohužel je v to v životě tak, že peníze ti štěstí a spokojenost nezajistí. A věř mi, že pokud je člověk jen materiálně založen, není šťastný, spokojený. Ale je to tvůj život a tvoje volba. ☹

ptáč

Vidíš to a já su stupidní činoglař a o takový hajfy jako ty nestojím. Možná bych tě koupil pod stromeček jako Barbínku. Kdy hraje Barcelona s Real Madrid?

Šidlo

toto sa deje mnohým kockáčkam, intelektuálkam a prirodzene sebavedomým ženám

normálnych mužov zastrašujete, intelektuál vás nechce lebo ste preň konkurencia/ne­vyzeráte ako z jeho obľúbeného porna (videohry)

zatiaľ čo mnohí delníci sú tak blbí, že nevedia, že sú blbí a myslia si, že sú múdri a že na vás majú.....navyše ak ste sama, ste pre nich ľahká korisť

toto je tak častý jav, až to bolí…hlavne v bývalom československu, kde sa dajú zamindrákovani chlapi prehadzovať lopatou

iceT

Bys mohla být ráda, že kluci co tě chtějí mají vůbec nějakou práci.
No a ti bohatí…ti tě asi odhadli předem.

ivzez

Vypadáš, nevypadáš, to je úplně jedno.

Tvé názory mluví samy za sebe.
Zájem o tebe projevují jenom ti,
na které svým s bídou rozumem stačíš…

Ti chlapi, kteří se „u piva zajímají jenom o fotbal“,
projevují víc zdravého rozumu, než „pseudoněco“, jež
by ze sebe chtělo dělat něco někomu nařazeného.

Promiň, ale lepší odpověď si nezasloužíš.
[Nejsem si jista, jestli ti to vůbec dojde.]

anonym

A nepletou si kluci dělnici se sociální pracovnici?

anonym

a dělnice Tě nechtějí? třeba byste si víc rozuměli

gecco

😁

100 bodov…

Mc Merkurion

buď ráda,že má o tebe aspoň někdo zájem,s takovýma názorama,co máš,si většina vo tebe neopře ani koště…
…mimochodem,něk­terej dělnas si vydělá šikovnejma rukama víc než kdejakej ing

Reezo

Hmm zvláštní otázka na kterou ti nikdo neodpoví 100% správně. Podle tvé fotografie bych ti mohl říci více. Možná, že tvůj styl oblékání, či vyjadřování nebo dokonce i řeč těla může lákat určité chlapy.

Otázka je jestli dělník není dostatečně drzí nato, aby to na tebe zkusil. Chlap co má prachy a není blbej, tak si dá pozor.

ReHu

Asi hledáš ve špatných vodách.
Není dělňas jako dělňas.
A hlavně, nezáleží vůbec od teď je, co dělá a čím se živí. Mnohem důležitější je, kam míří, co plánuje, co bude dělat, čím se bude živit za pár let.

lota

Možná jsou ti dělníci tak hloupí, že chtějí babu jako ty… promiň, ale myslet si, že všichni dělníci jsou hloupí, nudní, nekultivovaní je fakt hodně, ale hodně hloupé. Když takto uvažuješ, je jedno jak vypadáš, spadáš do své vlastní kategorie – stupidní dělnice (tímto se omlouvám všem dělnicím).

fcoop

Tedy Šidlo – konečně !!...........­.............­..konečně někdo,kdo se dokáže ponořit do křehké duše intelektuálky a ještě těmdletěm....­...........jó­ó´...........koc­káčkam.
Sice netuším,co to znamená,ale zní to mohutně.
Sigmund Freud by zbledl závistí......­...........jsi fakt dobrej analytik.
Jen tak dál.

ptáč

To je síla.