Gestas

Je ranní nevolnost známkou těhotenství?

Nejlepší odpověď
Kepler

U žen v produkčním věku to tak může být. U mně to znamená, že jsem to včera zase přehnal 🙂

Další odpovědi
dudu

Jak kdy a jak u koho. Mně bývalo ráno nejvíc blbě když jsem se vzbudil v botách.

K.J.Erben

Může být. Zkuste se podívat zde. :Zdroj:
https://www.mo­drykonik.cz/jsem-tehotna/ranni-nevolnost-v-tehotenstvi/

klumprt

Ano. Pokud je mi ráno blbě, je to známkou toho, že po včerejším večeru může teoreticky být některá těhotná. Ale spíš ne.

dubraro

Může být. Ale těhotenský test je spolehlivější.

Mc Merkurion

… spíše večerního chlastu >>> jinak bych musel bejt pernamentně těhotnej …