Mishalina

Vlastní zkušenost

Netěžším se až budu velká a budu mít děti jako chci mít děti ale když rodiče popisují porod zní to opravdu bolestivě je to pravdivé jestli ne napište svoji Zkušenosti prosim

Nejlepší odpověď
briketka10

co takhle jít spát a zítra se pořádně uč češtinu, chtěla jsi
psa, už před třema roky, nebo si už nepamatuješ ?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosim-pomocmam-z-toho-depku-dostavam-spatny-znamky-protoze-si-to-myslenka-rodice-zacinam-si-to-myslet-taky-jdu-ke-dnu
tak šup šup a nemysli na hlouposti o půlnoci !!

Další odpovědi
venkovan

Až přijde čas, tak si to prožiješ a nemá cenu se strachovat předem. Určitě to procházka není, ale ona ta příroda občas něco nepříjemného nahradí něčím, co to nepříjemné převýší.
A od rodičů to moc moudré není ti takové věci vypravovat. Měli by vědět, kdy jsi už zralá to slyšet a nebo, kdy v tobě vyvolají nepříjemné pocity. Zeptej se raději, zda ta bolest byla něčím vyvážena.
Doplňuji:
Te´d koukám kolik je hodin a nedávno jsi psala, že máš špatné známky.
Jsi fakt normální mít špatné známky a sedět po půlnoci u PC ?

fcoop

Nemáš už spát,dítě nešťastný?
A porod – procházka to nebude,ale to to horší tě teprv čeká.Výchova – a k tomu patří i dávat děti včas spát.