Avatar uživatele
Registrovaný

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,když vysadim antikoncepci na těch 7 dni a dostanu krvácení,znamená to že nejsem těhotná?

antikoncepce a těhotenství

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Registrovaný

Ano, přesně tak:) znamená to že je všechno jak má být:) ale obcas se stane (zvláště pokud užíváš antikoncepci teprve chvilku), že krvácení nedostaneš vůbec, ale není to důvod k panice, časem se to upraví:)

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Pokročilý

No já bych to netvrdila. Pokud pár pilulek vynecháte, pak na 7 dní vysadíte, tak ještě menses klidně dostat můžete i když budete "v tom".
Každopádně pokud berete pilulky pravidelně a již nějakou dobu (obvykle se po začnutí užívání pilulek doporučuje 2-6 týdnů používání současně jiné antikoncepce)je tento stav skutečně známkou že nejste těhotná.


Avatar uživatele

neměla byste být těhotná já mám tablety které se v menstruačním cyklu neberou

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.