jirka F

Je nějaký zásadní rozdíl mezi kouřením a hulením?

Je v tom nějaký zásadní rozdíl?

Nejlepší odpověď
cochee

Za mých mladých let šlo o totéž, dnes se slovem „hulení“ myslí převážně marihuana, zatímco „kouření“ zbylo na starý dobrý tabák. Samozřejmě lze slova zaměnit s tím, že se upřesní – „kouřit marihuanu,“ „hulit cigarety“.

Další odpovědi
marci1

Není:

  1. (slang) kouřit
  2. (brněnský hantec) rychle se pohybovat

https://www.in­foz.cz/hulit/
🙂

Filip84

Ano. Kouří se tabák, hulí se hulo, to jest, tráva. Jestli je v tom „zásadní“ rozdíl záleží na úhlu pohledu, samozřejmě. Podle některých „inteligentních“ bábušek se marihuana i píchá! 🙂