Rozamunda

pozná zubař na zubech že si občas zapálím cigaretu ?

Odpovědi
www

Občas je podle tebe co?
Zubař nekuřák to pozná už jen podle tvého odéru a nemusí vidět zuby.
Já přímo hulím a zuby nemám kouřením viditelně znečištěné, poněvadž je je nemám ‚porcelánové‘ už od dětství.

huxa

Vykouřím min. 5 cigaret denně a dvakrát se mě zubaři zeptali, jestli kouřím, řekl jsem, že piju akorát docela často kofolu, rozdíl mezi kofolou a cigarety zubař nepozná, jestliže vyloženě nejsi prohulená na kost.

Andre5000

Pozná.

Bublinaa

Kouření ve vztahu k zubům kromě žloutnutí (které je z velké části dáno dědičností a kvalitou zubu jako takového) má 2 základní projevy viditelné pro zubaře:

  1. zvýšená tvorba zubního kamene
  2. méně krvácejí dásně