Lgee

Je možné se soustředěním na určitou osobu dostat do snu daného člověka?

Během spánku na určitou osobu se dostat do jeho snu 🙂
Myslím když člověk lucidne sní tak jestli se soustředěním na osobu tak se lze dostat do snu toho člověka.

Nejlepší odpověď
Mravenec

Ne. Žiješ v době Sci-fi. 😁

Další odpovědi
Rakira

Nevim sice jak se ve spanku soustredit, ale myslim ze by to mohlo jit :)

zjentek

Jistě, mně se tak do snu dostala lednička. Soustředěně předla, až se mi tam dostala. Celkově jsme se pak úplně propojili, když jsem se v polospánku obratem dostal já do ní.