Rokio

Je možné, abych měl demenci?

Je mi dvacet jedna let.

Podle některých uživatelů této stránky mám celkové zmatečné myšlení, poruchu osobnosti a pár uživatelů si myslí, že jsem dokonce psychopat. Ve skutečnosti MÁM POUZE NEURÓZU (Aspergerův syndrom) a moje IQ je v normě.

Co se týče názorů mých vrstevníků, tak nejen že nemám špatnou paměť, ale mám ji dokonce nadprůměrnou a také mám mírně nadprůměrnou pozornost podle psychologa.

Je možné, abych měl demenci, když moje paměť a pozornost nebyla zasažena?

Nejlepší odpověď
Drap

To může posoudit pouze odborník-lékař po vyšetření.

Další odpovědi
yuko

Nevím, co máš. Doktor vždycky něco najde. To, jaké zde pokládáš otázky je Tvoje věc, když je Ti to umožněno a kdo chce, ať odpoví nebo ne. Podle mě jsi nadprůměrně inteligentní a toho je třeba využit a ne se vymlouvat na neurózu. Každý má nějaký sydrom. Píše se, že někteří jedinci jako třeba Ty mají velmi nadprůměrný intelekt. No, to se někdo má. Tak jak to čtu dál, tak má syndrom taky, protože jsem upřímná a mám velmi dobrou paměť – bohužel jen na něco. Zajímavé. Více na Aspergerův syndrom na wikipedii. Chtěla bych mít Aspegerů syndrom…

autacek

Možné to je, útěchou ti budiž to, že v tom nejsi sám.