bauerlukin

Je lepší windows 10 nebo 11?

Zdravím jaký je na to váš názor, myslím z hlediska uživatelské přívětivosti a přehlednosti? Díky předem…

Nejlepší odpověď
wiglaf

Za mě je Windows 10 jednoznačně přehlednější.

Další odpovědi
OSHO

Začínal jsem na Windows 3 v roce 1990 a vyzkoušel jsem tak všechny verze Windows, taky jsem zkoušel i Linuxové distribuce, macOS, BSD distribuce. Často jsem i testoval nové operační systémy, taky používám na telefonu Android 13 a redakční systém WordPress a systémy u fotoaparátů a video kamer. Všechny tyto systémy jsou jenom uživatelským rozhraním mezi přístrojem a člověkem, občas narazím na nějaký pitomý systém, který je obtížné logicky pochopit, a zde používám metodu pokus omyl, nebo hledám informace na internetu v angličtině. Nejvíce jsem se potrápil u výběru šabony pro WordPress, nabídka je neskutečně veliká a není v lidských silách se v této nabídce vyznat stejné je to i s pluginy pro WordPress. Mám deset počítačů a na většině je Linux KDE neon, nejvíce jsem byl spokojen s Windows XP bohužel zde už podopora kdysi dávno skončila. Za rok zde bude už Windows 12 jsem zvědavý čím nás překvapí?

Zdroj: https://gvkb.cz/

paul1

Dobrý večer,
mám asi 1/2 roku windows 10. Vcelku jsem spokojen, až na změnu při nahrávání fotografií. Stává se, že mi fotky nahrává na více odkazů (Obrázky, Camera Roll, OneDrive

  • Personal atd. Zatím jsem je tedy stále našel, ale není to příjemné.

Roman71

Za mně je dlaždicové menu a abecedně řazený seznam programů absolutní úlet. Ono je hrozně těžké přiřadit aplikacím kategorie tak jak to bývalo vestarších verzích Windows (naposledy ve Windows 7). Z šestnáctibitových Windows splnohodnotným DOSem byl nejlepší Windows 98 SE. Z poslední verze 32/64 bitů Windows 7 Professional. S „desítkou“ jsem se nesžil a „jedenácku“ do počítače edostanu kvůli nekompatibilitě.. ostatně, i kdyby byl počítač kompatibilní, nechtěl bych Windows 11.