Lukáš Beneš

Je lepší nakupovat dárky pod stromeček před Vánoci nebo po Vánocích?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud chcete někomu něco letos darovat, tak určitě před Vánocemi 2018. Jinak by to nebyl vánoční dárek.

Ale můžete přemýšlet, co na příští Vánoce, takže můžete začít kupovat v průběhu roku 2019, tudíž po Vánocích 2018 se můžete rozmýšlete či kupovat dárky na Vánoce 2019.

Využít toho, když na něco vhodného narazíte a myslíte si, že by to byl vhodný dárek.

Nedá se říct, co je lepší. Někomu vyhovuje kupovat dárky třeba na poslední chvíli, jiný v průběhu roku.

Další odpovědi
Drap

Nakupovat po Vánocích je divné, pokud chci dárky na Vánoce. Leda snad nakupovat už na příští rok. Nejlépe je nakupovat dárky v průběhu celého roku.

autacek

Pod stromeček před Vánocemi. Po Vánocích sice můžeš využít slev, ale pod stromeček to už nestihneš.

Mc Merkurion

… nakupuju po vánocích, v širším příbuzenstvu se scházíme až po třech králích, takže využívám výprodeje …

ivzez

Jestli stromeček strojíte na 24. prosinec, tak před Vánocemi.
Pokud jej strojíte až na Silvestra nebo na Tři krále, stihnete i povánoční slevy.

Některé obchody zlevňují již 24. prosince,
ale nedá se na to spoléhat a nemusel byste už stihnout všechny dárky.

nyjono

Jak pro koho.
Ale přece i po vánocích to je před vánoci.
Já kupuju dárky průběžně po celý rok. Když vidím něco, co by se hodilo, koupím.
Tak to je před nebo po vánocích?

marci1

Samozřejmě po Vánocích, po všech těch inventurách, máš na to celý rok a vyhneš se davovému šílenství, nervákům, cholerikům a tak. Šťastné a veselé Vánoce 2019. 🙂

aliendrone

Co je to za otázku? Něco jako je lepší vypít vodu, dokud je ve sklenici NEBO počkat, až se vypaří? ;) :D :D

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.