mechanka

Dárek k narozeninám a vánocům pro 11 letého chlapce.

Můj synovec má 24.12.narozeni­ny.Jelikož jsme byly vždy samé holky,nevím co 11 letému klukovi koupit k narozeninám a zároveň k vánocům.Pora­díte mi?Dík

Nejlepší odpověď
Andělé

Opravdu záleží na jeho zájmech. Jak např.psala Hanulka,stavebnice Lego je supr. Vyrábějí ji od nejmenší po nejstarší děti. Je dražší,ale zabila byste dvě mouchy jednou ranou. Tj ale mín,než zabila -iv- ☹…:-))
Můj syn ji zbožnuje,je mu sice 6 let,ale i starší děti mých kamarádek Lego svým synům kupují a stále si s nimi hrají. Děti tím trénují trpělivost,sou­středění a stimulují jemnou motoriku.
Vždy dostanu od všech na děti peníze a tak jim koupím,co mají nejraději,dárky si zase rozeberou a dají je pak dětem pod stromeček…Jsem ráda,protože třeba zrovna Lego je drahé a to bych sama koupit nemohla.

Další odpovědi
hanulka11

nějakou pěknou hru,encyklopedii , stavebnici /lego/ ,kopací míč a dres nebo hru na Pc ......
záleží co má rád ,jaké má zájmy

anonym

A co vyrobit vlastnorucne poukazku treba do kina , nebo cirkusu a az se to bude hodit , tak pujdete s nim. Tu kukurici k tomu a nejakou limcu … namalujte take.
Podle financi samozrejme. Ja obdarovavam obcas takhle kamaradek a kamaradu deti. Ze je vezmu do kina . Maji darek oni , i ja. 🙂
Pred 14 dny jsem takhle byla na fotbale s 3 .
Oni se bavi mezi sebou a ja mam klid. Zabila jsem 3 mouchy jednou ranou. 🙂 -iv-

anonym

pokud má doma nějakou hru typu WBOX, nintendo, PS, tak od něj nějak zjistit, jakou hru na to by chtěl a koupit mu ji

jinak nikdy neuškodí knížka-nějaká dětská detektivka či o autech, zbraních, .. (dle toho, co jej baví)

jinak univerzální-sadu kvalitních angličáků

Drap

Záleží jaké má zájmy. Knihu, nikroskop, hvězdářský dalekohled, brusle, kolo, cokoli co by chtěl, a to je nejlepší se nenápadně zeptat.

venkovan

To záleží také na finančních možnostech. Ale kdyby penízky byly a kluk by byl trochu technický, tak místo Lega bych šel koupit Merkur. Myslím, že je tato stavebnice zajímavější a tvořivější a je česká.
A když nic jiného, tak taky super dárek k vánocům by mohl být nějaký dobrodružný výlet. Nevím co stojí výbava (GPS) na geocashing (má své webové stránky), ale je to podle mne aktivita kterou děti potřebují jako sůl. Nutí je k pohybu v terénu, hrají si s GPS a ještě mohou večer pokračovat na internetu. A může se zapojit celá rodina.
Při práci se občas s těmito hráči setkám. Staří, mladí a všechny to baví.

anonym

Koupil bych mu hodinky. pěkný výběr mají docela tady https://yesho­dinky.cz/5-hodinky tak se můžete podívat a uvidíte 🙂