Pavluška

Co koupit tatínkovi k Vánocům?

Každoročně mám nejhorší problém- koupit něco tátovi. Je mu 50 let, baví ho počítače a kolo a na ty si všechno chce kupovat sám, nepije, nekouří, zážitkové dárky nechce. Vysvobodí mě někdo z každoročního zoufalství? Vím, že je to takto těžké, ale už vážně nevím co:-)

Nejlepší odpověď
kropitko

NÁZOR
Doplňuji:
Líbí se mi nápad Popelky, možná by stálo za to, koupit poukaz v prodejně kol, nebo počítačů?!

Další odpovědi
1popelka1

Já bych mu koupila dárkový poukaz na oblečení… nahý chodit nemůže…a sám si může vybrat podle svého vkusu.

Proti penězům osobně nic nemám (sama je dostávám raději, než dárek, který se mi nehodí/nelíbí), ale dárek, poukaz přece jen vypadá lépe
Doplňuji:
Kropítko,vy jste můj nápad dotáhla do dokonalosti 🙂

Myšák V.

Dej mu peníze.Sice je to blbý,ale pro něj akurátní.Radost mu nezkazíš a on si za to koupí sám co potřebuje pro radost…Lepší než zkažený vánoce nebo falešná radost(((

Mili @

Jak já tě chápu…!!! :))))
Je to někdy těžký, zkus se domluvit s mamkou, ony ty peníze sice potěší, ale zas jako dárek pod stromeček se moc nehodí…

Doplňuji:
Rady:

http://darekpro­muze.webnode.cz/
http://tipnada­rek.webnode.cz/

Terryle

Ještě mě napadlo: když rád jezdí na kole, neužil by třeba nějakou knížku – tipy na výlety na kole po vašem okolí, nebo tak? Ale možná ne, pokud si rozumí i s počítačem, tak si cíl najde na netu…

novaklen

No, já si poslední dobou všímám, že hodně letí třeba takové ty zážitkové dárky, tak co třeba něco takového? Já sama dost přemýšlím nad tím, že bych letos svému muži nějaký takový dárek dala. Vůbec špatně nevypadají například ty, které nabízí tady: https://armik­.cz/army-shop-kategorie-zazitkove-darky/