FlAsh_7

Je hořčice zdravá?

Nejlepší odpověď
annas

Pokud si koupíte hořčici bez konzervantů a barviv nebo si uděláte doma, tak je zdravá. Podporuje trávení.

Kupuji hořčici ve zdravé výživě, značku kvůli reklamě neuvádím.

Další odpovědi
Drap

Ano je, ovšem jen v určité míře jako všechno. Nejlepší je čerstvá, domácí hořčice. U těch kupovaných je spousta konzervantů, barviv a jiných věcí, které moc zdravé nejsou.

Hufnágl

Hořčičná semínka jsou pro lidský organismus prospěšná.

Kelt

Tak samotnou bych jí nejedl. Na párek jí používám, ale lze nahradit kečupem, křenem.

da ny

Roste počet lidí s alergií na hořčici.
V kombinaci s obyčejným octem lihovým to žádné terno není.
Občasná konzumace neuškodí (platí u všeho, co není tělu zrovna prospěšné).