Kulpix

Snědli byste celý kyblík hořčice najednou?

Jen tak pro srandu:-))
Značku jakou chcete/máte rádi.
Já hořčici miluju (plnotučnou) a jen tak nebo s chlebem a uzeným bych ji zdlábnul za 5 minut:-))

Nejlepší odpověď
yuko

NE.

Další odpovědi
Kepler

Jen za peníze.

Jak velký kyblík, jaké značky a za jak dlouho? Mám rád Kremžskou a za půl roku bych to snad zvládl.

marci1

NE.

Ne a proč bych to dělala? A zrovna hořčice není moc zdravá. 🙂

Adamos00

Jiná odpověď》

Za 10 mil s chlebem za 3 hodiny jo

klumprt

ANO.

Myslím, že jsem už nejeden kyblík snědl. Za svůj dosavadní život. A doufám, že ještě stihnu nejeden sníst. 🙂

quentos

Jen za peníze.

Já miluju Dijon a kremžská taky není špatná, ale věř, že po celým kyblíku by ti i ta nejmilovanější značka lezla ušima (a možná i jinudy).

Kelt

NE.

Ne. Raději bych jedl červy. Nevím, proč zrovna hořčici. Ale pokud by zněla podmínka sněz hořčici nebo zemřeš, tak volba je jasná.

nimecacek

Jen za peníze.

SteimlX

ANO.

Kdysi jsem zkoušel „vypít“ kremžskou...... bylo to strašný, ale dal jsem asi půlku kbelíku…

postcd

Jen za peníze.

arachis

ANO.

Ten malý ano, myslím tím ten plastový 200g.

karel1412

Jiná odpověď》

kablik

mám raději kremžskou, ale ani tu ne…