flodur

Jakou máte rádi hořčici?

Já klasickou plnotučnou a francouskou AMORA ostrá.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Normální kremžskou. A když je možnost nakopat si křen, tak obyčejnou plnotučnou s nastrouhaným křenem – to pak brečím jak plačka na pohřbu.

Další odpovědi
rynek878

Já mám rád klasickou plnotučnou a když se k tomu přidá čerstvě(vykopaný)a nastrouhaný křen,tak to protáhne všechny dirky,miluju tuto kombinaci.

quentos

jsem milovníkem hořčice, nejraději dijonskou (francouzského typu, na nějž odkazujete). Dále hrubozrnnou, s příchutí křenu, ba i tu kremžskou. Plnotučnou moc nemusím, leda k párkům. Ostatní hořčice cpu do všeho, jsem si ji schopen i namazat na chleba bez ničeho…

anonym

ja mam taky rada vsechny co pali,ale stejne u me vede nase kremzska.

Vicki

Plnotučnou s růnými ostrými přísadami.

oskar

Já českou hořčici ta se nikdy nepřejí.

Jahoda

Grilovací, plnoručná a další různé druhy zejména palivých hořčic. Velmi mám ráda ostré. 🙂

panenka

Já mám flodure ráda plnotučnou hořčici

anonym

Já to nemusím protože mám raději křen a nebo kečup, ale manžel má rád pravou Dijon hořčici.
Zdraví ZAJ-PO

Zdroj: kulinářství

Lucy13

Jedině plnotučnou 😉

kapka

Nejlevnější plnotučnou a kremžskou. Přijde mi, že svůj účel splní, takže nemám potřebu experimentovat s desítkami dalších dražších hořčic.

kvikal

plnotučná a potom grilovací … mňam

Michal

Dijonskou a kremžskou.

lorja

Mohu hořčice všechny.

elektrikář

Všechny jsou dobré, záleží na co máte chuť.Pokud máte rádi ostré,do základní hořtice přidat část rozemleté moravanky feferonku, a kousek cibulky. Je to zase trochu jiné. Mám známou co se vrátila z USA. Stěžovala si že tam mají snad 100 druhů hořtice ale žádná není jako ta naše.Hned na letšti v Praze si kvůli tomu dala buřtíky.

lf1

Mam rad ceskou plnotucnou, Dijonskou ale treba pouzivam i hrubozrnnou do pripravy jidla, vyborne se treba hodi do salmon en croute. Krenovou horcici nemam vubec rad