Avatar uživatele
flodur

Jakou máte rádi hořčici?

Já klasickou plnotučnou a francouskou AMORA ostrá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, rynek878, elektrikář před 5020 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

Normální kremžskou. A když je možnost nakopat si křen, tak obyčejnou plnotučnou s nastrouhaným křenem – to pak brečím jak plačka na pohřbu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Já mám rád klasickou plnotučnou a když se k tomu přidá čerstvě(vykopaný)a nastrouhaný křen,tak to protáhne všechny dirky,miluju tuto kombinaci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

jsem milovníkem hořčice, nejraději dijonskou (francouzského typu, na nějž odkazujete). Dále hrubozrnnou, s příchutí křenu, ba i tu kremžskou. Plnotučnou moc nemusím, leda k párkům. Ostatní hořčice cpu do všeho, jsem si ji schopen i namazat na chleba bez ničeho…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ja mam taky rada vsechny co pali,ale stejne u me vede nase kremzska.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Plnotučnou s růnými ostrými přísadami.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Já českou hořčici ta se nikdy nepřejí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Grilovací, plnoručná a další různé druhy zejména palivých hořčic. Velmi mám ráda ostré. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já mám flodure ráda plnotučnou hořčici

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já to nemusím protože mám raději křen a nebo kečup, ale manžel má rád pravou Dijon hořčici.
Zdraví ZAJ-PO

Zdroj: kulinářství

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucy13

Jedině plnotučnou 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Nejlevnější plnotučnou a kremžskou. Přijde mi, že svůj účel splní, takže nemám potřebu experimentovat s desítkami dalších dražších hořčic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

plnotučná a potom grilovací … mňam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Dijonskou a kremžskou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Mohu hořčice všechny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Všechny jsou dobré, záleží na co máte chuť.Pokud máte rádi ostré,do základní hořtice přidat část rozemleté moravanky feferonku, a kousek cibulky. Je to zase trochu jiné. Mám známou co se vrátila z USA. Stěžovala si že tam mají snad 100 druhů hořtice ale žádná není jako ta naše.Hned na letšti v Praze si kvůli tomu dala buřtíky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lf1

Mam rad ceskou plnotucnou, Dijonskou ale treba pouzivam i hrubozrnnou do pripravy jidla, vyborne se treba hodi do salmon en croute. Krenovou horcici nemam vubec rad

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek