Zlatý

Co kuriozního se dá "namazat" na čerstvej rohlík?

Možná jsem se v otázce nepřesně vyjádřil. Zajímají mě speciality, které dáváte, a nebo se dají "dát" na měkkej rohlík nebo bulku, aby to bylo k jídlu a chutnalo to. Ale skutečně jde jen o zvláštnosti, který by třeba jinýho člověka nenapadly a nebo by ho to k rohlíku netrklo, ani kdyby neměl na nákup a běžně to měl doma. Ale není to jen o chudobě, můžou to být i drahý přílohy. Zdravé, nezdravé, na tom nesejde.
Máslo sádlo, paštika salám sýr, kečup hořčice, nugeta med buráky- tam je to celkem jasný ..takže, kuriozitky.
Kat: muži a jídlo ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Můj přítel si na rohlík namaže sádlo, to pak pocukruje a s chutí baští.

Další odpovědi:

Bronzový

Stříbrný

Namočíš do šampaňskýho a necháš chvíli namrznout v mrazáku:DDD

Pokročilý

V těhotenství jsem se mohla ujíst rohlíků s máslem líznutým sardelovou pastou a na to hustý, pořádně tučný smetanový jahodouvý jogurt. Nebo s máslem a povidly. A když byly švestky, tak s pomazánkovým máslem a na na to půlky švestek. Jo a na sádlo se solí si dávám jablko, ale to s chlebem. Je to dost šílené?

Bronzový

Já si někdy dám máslo, na to mazací sýr, paštiku, potom si tam dám nějaký salám a namažu to marmeládou. Nejlepší je to na rozpečeným rohlíku.

Bronzový

Čokoládová pomazánka.

nějakej kolenovrt by si na něj klidně namazal i ho..., jestli je to dostatečně kuriozní :-D

Pokročilý

lysohlávky s nutellou

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

Pokud jde o rohlíky, nic kuriózního mne nenapadá...
Ale jednou jsme ´na vodě´ uvařili pytlíkové polévky v toniku (drobný omyl v záměně PETek) - a protože další pytlíky polévek jsme v danou chvíli neměli a hlad jsme naopak měli značný, měl bys koukat, jak nám toniková (mám dojem, že to byla jarní s gulášovou zahuštěné vajíčkem a česnekem) polívka ´jela´...
;-))

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 840
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 479
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.