Jde nastavit automatické obnovení stránky?

Může si nějak (klidně pomocí softwaru) normální uživatel (ne admin) nastavit, aby se mu automaticky obnovovala webová stránka? (dá se obnovit kliknutím na takové kolečko s šipkou nahoře v prohlížeči)
Doplňuji:
ano, toto myslím, lae aby se to automaticky obnovovalo třeba po minutě.

bývá to myslímže u web stránce idnes.cz když se tam můžeme ptát různých známmích lidí a oni nám odpovídají

Nejlepší odpověď
chudst

Hodim to sem pro vsechny prohlizece.

=============­================

1) OPERA

Kliknout pravym tlacitkem mysi kamkoli a dat „Nacitat v intrevalu“.

=============­================

2) GOOGLE CHROME

U tohoto prohlížeče se neobejdeme bez instalace rozšíření

  • jděte na adresu rozšíření ( https://chrome­.google.com/ex­tensions/deta­il/hmooaemjme­diafeacjplpbpen­jnpcneg?hl=cs ), klikněte na tlačítko Instalovat a povolte mu přístup
  • po nainstalování se v adresním řádku objeví kolečko ze šipek (pokud ho nevidíte zkuste otevřít nový panel nebo prohlížeč zavřít a otevřít)
  • po kliknutí na tuto ikonku ze šipek si můžete vybrat, jak často se bude stránka aktualizovat – v intervalu od dvou sekund do 30 minut

=============­================

3) MOZILLA

Do Firefoxu funkcionalitu automatického načítání a sledování změn dostaneme instalací rozšíření Chec4Change. Jak tedy na to:

  • jděte na adresu rozšíření ( https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/chec­k4change/ ), klikněte na tlačítko „Přidat do aplikace Firefox“, povolte v liště která se objeví všechna oprávnění
  • restartujte Mozillu
  • označte část stránky, jejíž změny chcete sledovat – uděláte tak kliknutím a tažením levého tlačítka myši
  • doprostřed modře označeného textu klikněte pravým tlačítkem
  • vyberte položku menu „Check4Change“ a v ní pak vyberte jak často se má web obnovovat – pokud vám žádný z intervalů nevyhovuje a chcete nastavit vlastní, můžete si nastavit libovolný časovou rozteč pod položkou „Custom“

=============­================

4) IE

K rozšíření možností prohlížeče s modrým éčkem ve znaku vám poslouží IEPro, které kromě podpory řady dalších funkcí umí právě i automatický refresh stránky. Tady je postup, jak posunout možnosti vašeho Exploreru o generaci dál:

  • z webu http://www.ie7pro­.com si stáhněte a nainstaluje doplňek IE7Pro
  • po nainstalování si v okně prohlížeče všimněte vpravo dole nenápadného modrého kolečka (vedle ikonky zámku) – to je menu pro přístup ke všem novým funkcím, které váš prohlížeč umí
  • klikněte na toto kolečko pravým tlačítkem myši a pak z menu vyberte položku Automatická aktualizace záložky každých… a teď si už můžete vybrat čeho a kolik – kromě výchozích možností můžete nastavit vlastní libovolný interval

Zdroj: http://www.ra­dirna.cz/inter­net/automatic­ke-obnovovani-stranky.html

Další odpovědi
hanulka11

nahoře vedle vyhledavače vlevo mám aktualizovat , tak na to kliknu a je to / možná jsem to špatně pochopila co chceš/

Děda Louda

Při ruční aktualizaci stránky (obnovení) nemusíš hledat a strefovat kolečka nebo šipky. Stačí stisk klávesy F5.

vvaasseekk

To jsi myslím že tak to nejde. Jedině to obnovit manuálně (přes již zmíněné kolečko)

anonym

chudst-prohlížeč mám mozilu FF 6 (myslímže je to šestka, prostě ta nejnovější 😁)

chudst

Hodil jsem vam postup uz pro vsechny prohlizece ;)