Avatar uživatele
Frckar

Nejde mi otevřít mozilla firefox

Nemohu spustit mozillu firefox, kliknu na ikonu a chvilku to pracuje a pak to chcípne a prostě se vůbec nezapne. Zkoušel jsem i reinstalaci, ale pořád to samé. Nevíte, čím to může být? Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? rynek878 před 4630 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

A zkousel jste restartovat pocitac?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

základní věc:

potřebujeme znát i OS (bohužel, každý ukládá data někde jinde).

zkuste:
otevřte správce úloh/procesy, klikněte na „název procesu“ (běžící procesy se seřadí podle abecedy).
Hledejte:
firefox.exe
plugin-container.exe

pokud nenajdete, klikněte na ikonu firefoxu, měli by se v procesech objevit (což znamená, že ff startuje).

pokud najdete, dejte ukončit jeden i druhý proces (nebo nejčastěji jenom plugin-container.exe), počkejte minutku a nastartujte firefox.

pokud nepomůže ani to:

nastartujte firefox a čekejte – i několik hodin.
problém totiž může být způsoben VAŠÍM nastavením firefoxu na automatické stahování a instalaci upgrade (což hodně uživatelů podceňuje, nebo spíš přeceňuje).

když konečně ff naběhne, zakažte automatickou instalaci inovací (stahování můžete ponechat v automatice), ale startujte ji ručně a VŽDY čekejte do konce instalace.

jiný problém mě momentálně nenapadá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
baghira

Pokud při startu FF budeš držet shift, měl by se spustit v nouzovém režimu (tj. v základním nastavení bez rozšíření). Pak by bylo možné problematická rozšíření zakázat, nastavení upravit atd…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
uznevim8

Hm, to jsem měla taky. Stalo se mi to po instalaci nějakého rozšíření. Chyba se neobjevila hned, ale cca. v průběhu 1 týdne od instalace.
Zkuste z FF odinstalovat všechny nepotřebné věci, které najdete i jinde na internetu (např. předpověď počasí) a mohlo by to pomoct. Nejprve ale asi bude nutné odinstalovat a znovu nainstalovat FF.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek