hubickova

Aktualizace prohlížeče

Používám prohlížeč Mozilla Firefox a antivir Avast po mně chce,abych si Firefox aktualizovala.Jak na to?
Doplňuji:
Přesně tak jsem postupovala,ale místo aktualizovat je červený křížek a hláška chyba.Tak nevím…

Nejlepší odpověď
anonym

Tady – https://suppor­t.mozilla.org/cs/kb/In­stalace%20Fire­foxu%20ve%20Win­dows – máš návod…
😉
Ale mělo by stačit nastartovat Mozillu a mít nastaveno automatické aktualizace (koukni v menu Nástroje – Možnosti – Rozšířené – Aktualizace, vyber možnost Instalovat aktualizace automaticky).

Další odpovědi
beer

Stačí otevřít Avast – myší najet na Nástroje – Software Updater (klikni) – otevřou nainstalované programy a vedle Mozilla Firefox klik na Aktualizovat.
Praxe

arygnoc

otvoriť prehliadač
nápoveda
o aplikaci firefox
zkontrolovat aktualizace aktualizovat (ak tam ta ponuka je)