Adula.57

Jak zrušit automatické aktualizace?

Dobrý den,
nedávno jsem si koupila notebook s win 8. Celkově mi vyhovují, ale někde v počítači mám nastavené, že se mi aktualizace sami nainstalují a teď mi stále skáče jestli nechci naistalovat 8.1. Bohužel po nějaké době se to přestane ptát a naistaluje se to. Nevíte kde to můžu zrušit?
Doplňuji:
Mně vyhovují win 8, nechci si to měnit i když se to může zdát lepší. A ano, sami se naistalují. Sestra má stejný notebook, o týden dříve. Včera se jí sami naistalovali.

Odpovědi
Funna

samo se win8 na win 8.1 nenaistaluje ani náhodou…jen se tě začne ptát 2× měsíčně, místo jednou měsíčně…a proč se tomu tak bráníš?…win 8.1 nejsou o nic horší, ovládání je úplně stejné…a je tam navíc tlačítko „start“…sice není tak dokonalé jako u win7, ale aspoň něco…
Doplňuji:
tak to nechtěně odklepla a ani o tom neví…ale opravdu se SAMO nic nenainstaluje…ani windows ne…a docela by mne zajímalo, co ti pořád vadí…ty nic nepoznáš…nic nemusíš po aktualizaci přeistalovávat, nějak opravovat, prostě všechno bude stejné jako před tím…že ty si to někde čórla a bojíš se, že na tebe přijdou 🙂…buď v klidu, na centrále už to dávno ví, jen jim nestojíš za to, aby se s tebou obtěžovali…

arygnoc

jediná možnosť je odinštalovať si aktualizáciu KB2885699 a výzvy sa stratia (a w8 sa neupdatuje na w8.1) .
prípadně v registri upravte HKEY_LOCAL_MAC­HINE\SYSTEM\Se­tup\UpgradeNo­tification. U položky UpgradeAvailable nastavte hodnotu 0.

;-Q