Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Nakupuji opakovaně v konkrétních obchodech

Buď jdu přímo na eshop, nebo před Heuréku.

Upravil/a: Pepa25

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Vyhledání přes Google.com

Co potřebuji, hledám na Google. Většinou se jedná o stejné stránky dokola, nicméně pokud mám nabídku z e-shopu, jehož služby jsem doposud nevyužila, poctivě si hledám recenze na internetu. Většinou přes Heuréku. Už několikrát jsem si ušetřila ztrátu nervů a peněz.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Nakupuji opakovaně v konkrétních obchodech

Jedině v osvědčených e-shopech.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Jiné

Na aukčních portálech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Jiné

Nakupuji hlavně tam, kde mám nějakou výhodu. Velkoobchodní cenu, zákaznickou slevu, apod. Není to moc, ale běžně tak 10–30% ušetřím, v porovnání se srovnavači cen.

Upravil/a: autacek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Srovnávače cen

Vždy začínám na cenovém srovnávači.

Zvyknout si na konkrétní eshopy a nakupovat jen tam je recept na zbytečné přeplácení často o několik set až tisíc korun za každý produkt … vynechání cenových srovnávačů často vede i k tomu že člověk už neumí odhalit tzv falešné slevy kdy i produkt ve velké slevě je proti konkurenčním e-shopům stále ještě předražený.

Nejlepší srovnávače u nás jsou http://zbozi.cz (od Seznam.cz) a http://heureka.cz

Zdroj: zbozi.cz

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jiné

Nemám jednoznačnýě šablonovitý mustr, postupuji dle aktuálních požadavků/účelu. Někdy je to cenový porovnávač jako je Heureka, na druhou stranu pokud potřebuji něco, co se už aktuálně neprodává, tak nastupuje Aukro nebo Bazoš apod. weby, no a když mám chuť na pizzu s feferonkami, tak nakupuji jen u jednoho konkrétního prodejce bez ohledu na cenu. Jeho pizza mi prostě MOC MOC chutná a je mi srdečně buřt, jestli jinde mají nějakou levnější (ale ne tak mňamikózní). Je to prostě účelové počínání, stejně jako když třeba opravuješ motor v autě – také s autem nepojedeš do lakovny, že? ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Jiné

  1. Na odborných stránkách vyberu zboží podle požadovaných parametrů.
  2. Na srovnávačích cen zjistím nejnižší cenu.
  3. Zboží koupím v Číně za polovinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Nakupuji opakovaně v konkrétních obchodech

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jiné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Jiné

Jakým způsobem? Najdu si eshop, vyberu si zboží, vložím do košíku, vyplním potřebné údaje, odešlu a po nějaké chvilce převedu peníze na jejich účet. Jak snadné.

Upravil/a: Hufnágl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

Nakupuji opakovaně v konkrétních obchodech

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

Nakupuji opakovaně v konkrétních obchodech

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vyhledání přes Google.com

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek