Kupujete oblečení na internetu?

Nějak si neumím představit, že si koupím oblečení, včetně bot přes E-shop. osobně je i problém nakoupit v obchodě, kde si to mohu vyzkoušet. mám nějakou mezivelikost a tak se potácím ve velikostích XL-XXL. něco mi sedne, ale většina ne. stejně tak u bot. ponožky a šály nejsou problém.
sázet na to, že mi to bude a pak chodit na poštu a posílat zpět, to by nebylo nic pro mě. znám však pár lidí, kteří nakupují na netu cokoliv, ale 8 věcí z 10 vrací zpět (pokud to jde).

Nejlepší odpověď
gecco

Ne…
Pokud si oblečení nevyzkouším a neosahám, nekoupím…
😉

Další odpovědi
ivzez

Ne.

To, co vypadá dobře na fotkách, často ve skutečnosti vypadá trochu jinak.
To, co dobře vypadá na modelkách, nemusí „sedět“ mně.
Navíc si chci sáhnout na materiál, popis ani přesné složení mi nestačí.

GM

Oblečení od prádla až po kabáty kromě bot kupuji většinou po internetu. Nesnáším totiž chození po obchodech, svlékání a zkoušení. Nakupuji v e-schopech, které se mi osvědčily a jen výjimečně se stane, že potřebuji vyměnit velikost, většinou mi vše krásně sedí. Nakupuji takhle už mnoho let a za tu dobu jsem asi pouze 2× zboží vracela z důvodu, že se mi nelíbí např. materiál, který nafocený v katalogu vypadá lépe než ve skutečnosti. Tenhle způsob nákupu mi vyhovuje, je to velká úspora času a peněz, které bych projela při návštěvách různých obchodních center, kde zboží bývá dost předražené.

quentos

Já tedy ne, ale znám jednu takovou, která si tímto způsobem i přivydělává (přeprodává to potom dál).

anonym

Ne,vůbec nic z oblečení.

lexx

ne, nikdy…zajíc v pytli a složitá reklamace

Pajka.111

Já mohu za sebe doporučit lucyto.cz. Vynikající shop. Mají moc hezké věci a td navíc slevy :)

GabulkaA

Koukala jsem na ten shop a musím říct, že mě moc zaujaly ty teplákové soupravy. Určitě si tam nakoupím :)

GabulkaA

Tak telákovku nakonec ne :D Ale koupila jsem tam leginy :) Nicméně… mají tam pěkné prádlo… Jak je to s velikostma, nevíte? Sedí?

Kamilovo

Ano nakupuji, před nedávnem jsem si oblíbil online tržiště s oblečením https://www.on­linesekac.cz/ , kde je vážně velký výběr a za super ceny. Jedná se většinou o oblečení z druhé ruky, ale to vůbec ničemu nevadí, protože mi zatím všechno došlo v naprosto perfektním stavu.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

aneta266

Příspěvek smazán administrátorem.