Avatar uživatele
anonym

Kupujete oblečení na internetu?

Nějak si neumím představit, že si koupím oblečení, včetně bot přes E-shop. osobně je i problém nakoupit v obchodě, kde si to mohu vyzkoušet. mám nějakou mezivelikost a tak se potácím ve velikostích XL-XXL. něco mi sedne, ale většina ne. stejně tak u bot. ponožky a šály nejsou problém.
sázet na to, že mi to bude a pak chodit na poštu a posílat zpět, to by nebylo nic pro mě. znám však pár lidí, kteří nakupují na netu cokoliv, ale 8 věcí z 10 vrací zpět (pokud to jde).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? GM před 3122 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Ne…
Pokud si oblečení nevyzkouším a neosahám, nekoupím…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Ne.

To, co vypadá dobře na fotkách, často ve skutečnosti vypadá trochu jinak.
To, co dobře vypadá na modelkách, nemusí „sedět“ mně.
Navíc si chci sáhnout na materiál, popis ani přesné složení mi nestačí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GM

Oblečení od prádla až po kabáty kromě bot kupuji většinou po internetu. Nesnáším totiž chození po obchodech, svlékání a zkoušení. Nakupuji v e-schopech, které se mi osvědčily a jen výjimečně se stane, že potřebuji vyměnit velikost, většinou mi vše krásně sedí. Nakupuji takhle už mnoho let a za tu dobu jsem asi pouze 2× zboží vracela z důvodu, že se mi nelíbí např. materiál, který nafocený v katalogu vypadá lépe než ve skutečnosti. Tenhle způsob nákupu mi vyhovuje, je to velká úspora času a peněz, které bych projela při návštěvách různých obchodních center, kde zboží bývá dost předražené.

Upravil/a: GM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Já tedy ne, ale znám jednu takovou, která si tímto způsobem i přivydělává (přeprodává to potom dál).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne,vůbec nic z oblečení.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

ne, nikdy…zajíc v pytli a složitá reklamace

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pajka.111

Já mohu za sebe doporučit lucyto.cz. Vynikající shop. Mají moc hezké věci a td navíc slevy :)

před 1191 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Koukala jsem na ten shop a musím říct, že mě moc zaujaly ty teplákové soupravy. Určitě si tam nakoupím :)

před 1160 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Tak telákovku nakonec ne :D Ale koupila jsem tam leginy :) Nicméně… mají tam pěkné prádlo… Jak je to s velikostma, nevíte? Sedí?

před 1133 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kamilovo

Ano nakupuji, před nedávnem jsem si oblíbil online tržiště s oblečením https://www.on­linesekac.cz/ , kde je vážně velký výběr a za super ceny. Jedná se většinou o oblečení z druhé ruky, ale to vůbec ničemu nevadí, protože mi zatím všechno došlo v naprosto perfektním stavu.

před 1466 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2227 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aneta266

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3088 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek