Kupujete oblečení na internetu?

Nějak si neumím představit, že si koupím oblečení, včetně bot přes E-shop. osobně je i problém nakoupit v obchodě, kde si to mohu vyzkoušet. mám nějakou mezivelikost a tak se potácím ve velikostích XL-XXL. něco mi sedne, ale většina ne. stejně tak u bot. ponožky a šály nejsou problém.
sázet na to, že mi to bude a pak chodit na poštu a posílat zpět, to by nebylo nic pro mě. znám však pár lidí, kteří nakupují na netu cokoliv, ale 8 věcí z 10 vrací zpět (pokud to jde).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne...
Pokud si oblečení nevyzkouším a neosahám, nekoupím...
;-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Ne.

To, co vypadá dobře na fotkách, často ve skutečnosti vypadá trochu jinak.
To, co dobře vypadá na modelkách, nemusí "sedět" mně.
Navíc si chci sáhnout na materiál, popis ani přesné složení mi nestačí.

Bronzový

Oblečení od prádla až po kabáty kromě bot kupuji většinou po internetu. Nesnáším totiž chození po obchodech, svlékání a zkoušení. Nakupuji v e-schopech, které se mi osvědčily a jen výjimečně se stane, že potřebuji vyměnit velikost, většinou mi vše krásně sedí. Nakupuji takhle už mnoho let a za tu dobu jsem asi pouze 2x zboží vracela z důvodu, že se mi nelíbí např. materiál, který nafocený v katalogu vypadá lépe než ve skutečnosti. Tenhle způsob nákupu mi vyhovuje, je to velká úspora času a peněz, které bych projela při návštěvách různých obchodních center, kde zboží bývá dost předražené.

Zlatý

Já tedy ne, ale znám jednu takovou, která si tímto způsobem i přivydělává (přeprodává to potom dál).

Ne,vůbec nic z oblečení.

Stříbrný

ne, nikdy...zajíc v pytli a složitá reklamace

Diskuze k otázce

aneta266

Ano, ,kupuju a často. Vlastně se dá říct, že z 90% nakupuju jen na internetu. U všeho jsou vždy míry, tak si to člověk může přeměřit a dají se sehnat určitě kousky o hodně levněji. Oblíbila jsem si sekáče a třeba tenhle: http://unimoda.cz/ a jsem moc spokojená. V obchodech je často vše předražené a musí se čekat na výprodeje.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 412
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.