Kde se dá objednat pytel s oblečením?

Kde se dá objednat pytel s oblečením? Prý to umožňuje Second Hand. Jde to, ale nevím, jak a kde začít.

Odpovědi
surikata001

Zkuste si zadat do Google „second hand velkoobchod“ a hned narazíte na několik českých dovozců, kteří toto nabízejí. Nejprve ale zkuste vybrat ty, kteří Vám umožní si pytel rozbalit na místě anebo Vám jeho obsah nafotí. Aspoň pro první odběr. Hodně štěstí!

anonym

Mnohokrát jsem byl nakupovat balíky ve Zlatníkách. : http://www.for­mann.cz/zlatni­ky-hrabarna

arachis

Taky na FB ve skupinách bazarů, je jich milion. Ale většinou bývají uzavřené skupiny,tak je třeba poslat žádost o vstup a pokud se vám tam nic nebude líbit,tak se pak jednoduše odhlásit.