OLDA321

Jak platit přes internet?

Chci si objednat něco přes internet, ale kreditka není pro tento účel aktivovaná. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
quentos

zajděte si s ní do banky, tam by měli být schopni platbu přes internet u dané karty povolit (alespoň u mé kreditky tomu tak bylo)

Další odpovědi
anonym

Zaplať jinou formou – převodem, PayPal (apod.), dobírkou…

bolak

Jak říká quentos, a je možný že ani nebudeš muset nikam chodit, pokud má banka internetový bankovnictví, mělo by to jít udělat přes to.

Pak jsou samozřejmě i internetový peněženky – Paypal, Skrill… a desítka dalších, záleží který všechny ten danej obchod podporuje, každopádně na ty si stejně budeš muset poslat peníze minimálně z bankovního účtu, a většinu je nutno navíc ještě verifikovat. Nejjednodušší a nejpohodlnější způsob je podle mě Visa Electron, není nutné se nikam přihlašovat, jen vyplníš pár údajů do patřičných kolonek (cca 20 vteřin) a je hotovo.