natybubu

Obědnáváte si nebo obědneli jse si někdy něco přes internet??

Obědnáváte si nebo obědneli jse si někdy něco přes internet?? Jaké důvody vás k tomu vedly?? Bylijste spokojení??
Vóte ptám se protože mi připadá že už skoro všichni nakupují jen na e-shopech…mno a právě neše rodina sme si jako obědnáva li fakt jen jednou v životě a to žtádlo pro zvíře protože ho měli až namoravě. Ptám se tedy jestli jetu ješťu vůbec někdo kdonepodlehl nakupování na internetu

Nejlepší odpověď
hanulka11

natybutu – zamysli se co píšeš a jak píšeš – promiň nemohla jsem to vůbec přečíst-
ano objednávám přes net

Další odpovědi
bolak

Z Číny.

Kupuju takový ty věci, jak sou ty duracellky jak tu včera ukazoval barbakan a podobně. Důvod – prachy. Když si něco objednám v obchodě ze sousedního města, tak zaplatím 130 za dobírku nebo si pro to můžu dojet a utratím kilo za vlak a ztratím 3 hodiny času. Z Honkongu je to 9.000 kilometrů a dovezou mi to zadara, takže není o čem.

mosoj

Ano a v pohodě platím předem převodem. Zboží mně přivezou pomalu až do postele.

Žerou lidi. Zvířata se krmí ! Letitá skušenost.

Richie

Taky si objednávám přes internet, ale někdy je výhodnější porovnat si ceny mezi kamennými obchody a e-shopy, zvláště při povánočních výprodejích. A samozřejmě při objednání přes internet nekupovat na slepo, vždy si něco o tom obchodě, kde objednávám zjistím něco dopředu.

anonym

Objednávala jsem přes internet už v době, kdy internetové objednávky zavedla společnost Quelle. Od té doby to byla řada dalších dodavatelů a byla jsem vždy spokojená.
Za celá ta léta se jednou stalo, že po mně prodejna sportovních potřeb z Českých Budějovic chtěla zaplatit zásilku podruhé. Stačilo jenom dohledat doklad o zaplacení od PPL, nahlásit číslo, datum a doručitele a vše bylo v pořádku.
Proč nepodlehnout službě, která evidentně poskytuje výhody pro zákazníky? Všude ve světě je to dnes běžný způsob nakupování.

anonym

Nerušit právě „objedvám“.

Jikra

Mimo základních potravin a drobných věcí denní spotřeby nakupuji zásadně přes e-shopy. Objednávám minimálně jednou za měsíc a platím hotově. Za ty léta ani jeden problém s dopravou nebo platbou.

Lucijej

ne, já přes internet neobědvám, jídlo pak nemá žádné aroma

anonym

Hanulka to nemohla přečíst, ale odpověděla! 🙂

anonym

ještě bych u boláka přidal CLO