Avatar uživatele
natybubu

Obědnáváte si nebo obědneli jse si někdy něco přes internet??

Obědnáváte si nebo obědneli jse si někdy něco přes internet?? Jaké důvody vás k tomu vedly?? Bylijste spokojení??
Vóte ptám se protože mi připadá že už skoro všichni nakupují jen na e-shopech…mno a právě neše rodina sme si jako obědnáva li fakt jen jednou v životě a to žtádlo pro zvíře protože ho měli až namoravě. Ptám se tedy jestli jetu ješťu vůbec někdo kdonepodlehl nakupování na internetu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4090 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

natybutu – zamysli se co píšeš a jak píšeš – promiň nemohla jsem to vůbec přečíst-
ano objednávám přes net

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Z Číny.

Kupuju takový ty věci, jak sou ty duracellky jak tu včera ukazoval barbakan a podobně. Důvod – prachy. Když si něco objednám v obchodě ze sousedního města, tak zaplatím 130 za dobírku nebo si pro to můžu dojet a utratím kilo za vlak a ztratím 3 hodiny času. Z Honkongu je to 9.000 kilometrů a dovezou mi to zadara, takže není o čem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Ano a v pohodě platím předem převodem. Zboží mně přivezou pomalu až do postele.

Žerou lidi. Zvířata se krmí ! Letitá skušenost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Richie

Taky si objednávám přes internet, ale někdy je výhodnější porovnat si ceny mezi kamennými obchody a e-shopy, zvláště při povánočních výprodejích. A samozřejmě při objednání přes internet nekupovat na slepo, vždy si něco o tom obchodě, kde objednávám zjistím něco dopředu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Objednávala jsem přes internet už v době, kdy internetové objednávky zavedla společnost Quelle. Od té doby to byla řada dalších dodavatelů a byla jsem vždy spokojená.
Za celá ta léta se jednou stalo, že po mně prodejna sportovních potřeb z Českých Budějovic chtěla zaplatit zásilku podruhé. Stačilo jenom dohledat doklad o zaplacení od PPL, nahlásit číslo, datum a doručitele a vše bylo v pořádku.
Proč nepodlehnout službě, která evidentně poskytuje výhody pro zákazníky? Všude ve světě je to dnes běžný způsob nakupování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nerušit právě „objedvám“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Mimo základních potravin a drobných věcí denní spotřeby nakupuji zásadně přes e-shopy. Objednávám minimálně jednou za měsíc a platím hotově. Za ty léta ani jeden problém s dopravou nebo platbou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lucijej

ne, já přes internet neobědvám, jídlo pak nemá žádné aroma

před 4090 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Hanulka to nemohla přečíst, ale odpověděla! 🙂

před 4090 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ještě bych u boláka přidal CLO

před 4090 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek