hippeace

problém s objednáním na jednom eshopu

Jelikož se zde nesmí říkat keré eshop tak jen oznámímm že po zmačknutí tlačítka zaplatit v košíku mi to vyhodí hlášení „500 – Interní chyba serveru Došlo k potížím s hledaným prostředkem, a proto jej nelze zobrazit.“ (takže ani nemám možnost vybrat druh platby) a admin toho eshopu tvrdí že je chyba na mé straně. Tak má pravdu nebo mu mám ještě napsat?

Odpovědi
anonym

Pošli mi e-shop a položku interní poštou – kuknu.

WTF

co takhle objednat telefonicky? to ti snad udělá každej e-shop a máš to vyřešený;-)

Quimby

Zkus znovu načíst stránku, popřípadě zkusit jiný prohlížeč. Pokud nepomůže zkus smazat cookies(většinou někde u nastavení)