anonym :D

Jaký účes by se na mě hodil?

Zdravím! Neznáte někdo nějaké pěkné účesy pro kluky, okolo věku 15ti let?

Odpovědi
seraphico

Jak máme vědět, který účes by se na tebe hodil, když nevíme jak vypadáš? To, že někomu sluší nějaký konkrétní účes, ještě neznamená, že bude slušet i tobě. Přihoď svou fotku, nebo se nesnaž tahat rady takhle naslepo, to by mohlo mít i fatální následky 😄

Smack

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=%C3%BA%C4%8De­sy+pro+muze&cli­ent=ms-android-huawei-rev1&sxsrf=AO­aemvLjqyxO-OkHRpg7TgpbMPttbwEM-A%3A163437794­6890&ei=2qBqYZ_fNc­6VsAf9vpiQCA&oq=%C3%BA­%C4%8Desy+pro+mu­ze&gs_lcp=ChNtb2JpbGUt­Z3dzLXdpei1zZXJwE­AMyBggAEBYQHjIG­CAAQFhAeMgYIA­BAWEB4yBggAEBYQ­HjIGCAAQFhAeM­gYIABAWEB4yBggA­EBYQHjIICAAQFhA­KEB46BAgAEEc6BwgA­ELEDEEM6BAgAE­EM6BQgAEIAEOgU­IIRCgAVCAF1ig­MWDFNWgAcAF4A­IABvAGIAakKkgE­EMC4xMJgBAKABAc­gBCMABAQ&scli­ent=mobile-gws-wiz-serp#imgrc=R3A­caGWO0ZbuAM